Wątek dotyczący artykułu

Marcin Kuźbicki: Czy pomogliśmy Wardowi jak należy?

Skala pomocy dla Darcy'ego Warda osiąga imponujące rozmiary. Ale uważam, że środowisko żużlowe stać na znacznie, znacznie więcej. Czas wnieść wsparcie Australijczyka na nowy poziom.

przeczytaj cały artykuł

kamykov

Redaktor chwali się ile przeznaczył na Warda, ok to może napisze jeszcze ile zarabia. Duża część kibiców nie jest tak zamożna i nie zarabia takich pieniędzy ,by móc przeznaczyć na szczytny cel. Do tego stwierdzenie że za mało pomagamy - to już jest jakiś szczyt głupoty. Jakbym ja miał wolną gotówkę typu 500 zł to pewnie byłbym na każdym meczu a nie wybierał zawody na które naprawdę warto poświęcić ciężko zarobione pieniądze.
Z drugiej strony jest to dość dziwne, że zawodnik zarabiający nie małe pieniądze nie potrafił się porządnie ubezpieczyć (szczególnie że uprawia tak niebezpieczny sport). Gdyby mi się wydarzył taki wypadek, raczej nikt oprócz rodziny, nie starał by mi się pomóc nie mówiąc o tak wielkich kampaniach jak dostaje Darcy. Kiedyś wpadłem na taki pomysł i się ubezpieczyłem na wypadek dziwnych zdarzeń losowych.
Mogę napisać że mimo wszystko według mnie DW i tak dostaje dużą pomoc, mimo że swoim zachowaniem nie był zbyt .... lojalny? lubiany? Szczególnie w Toruniu i w ZG do czasu wypadku, choć mimo wszystko był wspaniałym żużlowcem, bardzo walecznym i odważnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Moim zdaniem podwieś się pod retorykę "pana" prezesa i neguj wszystko co jest normalne i podrzegnuj do ludzkiej segregacji w imię katolickiego motto: Gość w dom Bóg w dom.! Większość z nas karmi się tym g...nem, i gratuluję nie tyle głupoty co tępoty umysłu.Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kamykov

"neguj wszystko co jest normalne i podrzegnuj do ludzkiej segregacji" przepraszam ale ja wyraziłem swoją opinię na ten temat, nikogo nie próbuje do niczego namawiać. Po prostu tak mnie w końcu poruszył ten artykuł, że w końcu po paru latach postanowiłem napisać na SF

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
WhiteAngel

Gdyby w Toruniu Darcy nie był lubiany, nie byłoby tych wszystkich akcji. Tak więc skoro nie wiesz to się nie wypowiadaj. Za kolegow z Falubazu nie będę się wypowiadać. Zawodnik ma prawo zmienić klub, chociażby z tego powodu, aby poznać jak to jest jeździć gdzieś indziej. Ten sezon był dla niego specyficzny, sytuacja z Gajesiem i propozycja rezerwy, a jak wiadomo, żeby osiągać sukcesy trzeba jeździć i mieć na to kasę. Zawodnicy są różni, jedni majetni , inni muszą zarabiać. Ward zawsze dużo inwestował w sprzęt, co było zresztą widoczne, już chociażby jego kewlary, bluzy i cała ta otoczka. Darcy jeździł właściwie od początku swojej kariery w Toruniu, z roczną przerwą na Gdańsk. I tutaj prawdopodobnie by wrócił, bo lubił Toruń. Kiedy postawiono go przed wyborem dzika karta na GP a jazda u nas, wybrał Toruń...Życie ma różne odcienie, nie zawsze wszystko układa się tak idealnie jakbyśmy chcieli, najłatwiej jest oceniać innych zza klawiatury komputera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Time vel Netto

Odnoszę wrażenie że mimo faktu "wykiwania" przez Warda do spółki z senatorem Dowhanem klubu toruńskiego , to właśnie Toruński klub odrzucił ambicje , urażoną dumę i wspiera Warda lepiej , skuteczniej jak .....chyba nie muszę pisać , jak kto !?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
WhiteAngel

Każdy popełnia błędy. Ward jest młody, a pewien człowiek wykorzystał po części jego sytuację i trochę naiwność. Kasa w życiu to nie wszystko. Gorzka lekcja dla Darciego, na szczęście nasz klub jest ponad tę całą sytuację i stara się pomagać zawodnikowi, który jakby nie patrzeć spędził w nim większość swojej kariery.

BTW coś się chrzani ten portal, występują problemy z dodaniem odpowiedzi na komentarz z tabletu!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bob Budowniczy

Piszesz,że nie zarabiasz tyle co redaktor.Większość ludzi(nie obrażając nikogo)pewnie nie zarabia tyle co redaktor.Napisz może ile w ciągu miesiąca przeznaczasz na piwo lub inne używki,tak szczerze.Ilu ludziom pomogłeś?Pewnie redaktor tyle nie wydaje na używki co większość tu piszących bo on woli w jakimś małym stopniu pomóc,nie ważne komu.A ta większość woli iść się napić, a później czytając będąc jeszcze na kacu takie artykuły o pomaganiu innym pisze takie bzdury jak ty. Nie wiem czy zrozumiesz mój komentarz, bo treści i celu tego artykułu nie zrozumiałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.