Wątek dotyczący artykułu

Marcin Kuźbicki: Czy pomogliśmy Wardowi jak należy?

Skala pomocy dla Darcy'ego Warda osiąga imponujące rozmiary. Ale uważam, że środowisko żużlowe stać na znacznie, znacznie więcej. Czas wnieść wsparcie Australijczyka na nowy poziom.

przeczytaj cały artykuł

WŁÓKNIARZfan

Mam dość takich artykułów!Czym się różni kontuzja Warda,od kontuzji Kamila Cieślara?Tylko tym,że Ward był na topie,a Kamil nie!W dupie z takimi artykułami!!!
Zero szacunku dla takich PISMAKÓW!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Time vel Netto

Czy to wina dziennikarzy że zwodnicy mniej zasłużeni , mniej znani otrzymują mniejszą pomoc ? Mi się wydaje że nie , że bardziej winne są kluby z których poszkodowani zawodnicy się wywodzą . Oczywiście nie można pominąć faktu że dużo łatwiej zorganizować pomoc dla gwiazdy niż początkującego juniora ale to nie jest winna mediów . Tak po prostu jest . Tak naprawdę to władze światowego żużla powinny stworzyć taki system który by zapewniał poszkodowanym zawodnikom należytą opiekę i przynajmniej minimalne środki typu renta na dalsze życie . Przecież nie można losu człowieka opierać na łasce i niełasce kibiców , Ward akurat ma szczęście że pomoc płynie z wielu miejsc ale to raczej tylko dobra wola a nie systemowa pomoc .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WŁÓKNIARZfan

"Pan redaktor" powinien napisać artykuł przy okazji kontuzji Warda,o zawodnikach którzy potrzebują wsparcia finansowego na rehabilitację,bardziej niż Ward.Darcy ma za sobą możnych sponsorów,których stać w ramach podpisanych kontraktów na wyłożenie odpowiedniej sumki na Jego powrót do zdrowia.Inni,w tym wspomniany Kamil,muszą liczyć na pomoc bliskich :-(
Żaden pismak,nie skleci artykułu o kontuzjach młodych żużlowców,i o pomocy dla nich.Bo nikt tego nie będzie czytał.Ward to jest news,i na tym się zarabia!!!
Dlatego po raz kolejny napiszę....W DUPIE MAM TAKIE ARTYKUŁY,PISANE TYLKO DLA KASY!!!
P.S.
Z dalszą częścią Twojej wiadomości się w pełni zgadzam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Bob Budowniczy

Pochwal się ilu mniej lub bardziej znanym sportowcom pomogłeś, że masz tupet krytykować redaktora za CHĘĆ a nie PRZYMUS pomocy #DW43. Czytaj artykuły ze zrozumieniem. Napiszę jak najprościej żebyś zrozumiał: redaktor zachęca (nie zmusza) żeby ten co chce przeznaczył jakąś kwotę na pomoc, a nie na chlanie czy inne używki. Akurat ten redaktor zachęca do pomocy DW. Inny redaktor gdyby zachęcał do pomocy komuś innemu też byś jego krytykował? Pewnie coś byś wymyślił aby tak było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
WŁÓKNIARZfan

Moja firma wspiera Kamila od czasu Jego kontuzji :-)
Nie zniżę się do pozycji "pana redaktora" i nie wrzucę na syfy,zrzutów kwot jakie przekazuję.
"Pan redaktor" jeśli zrobi podobny datek na konto Kamila?
Odszczekam na tym portalu wszystko co wypowiedziałem złego na Jego (autora) temat :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Bob Budowniczy

I za to, że pomagasz należy się Tobie wielki szacunek. Nagłośnij sprawę Kamila jak robią to inni redaktorzy w sprawie DW. Znajdzie się wielu takich co pomogą, ale będzie wielu takich co będą się doszukiwać w tym czegoś złego. Zobaczysz, że za kilka miesięcy już mało kto będzie pamiętał, że gdzieś tam leży przykuty do łóżka DW tak jak teraz zapomnieli o Kamilu czy innym sportowcu. I to jest bardzo przykre. Dlatego takie artykuły są po to aby ten cały szum wokół DW nie ucichł zbyt szybko. Może niepotrzebnie autor tego artykułu rzuca kwotami jakie można wpłacać, ale myślę, że miał na celu pokazanie skali potrzeb na leczenie. A czasami warto zrezygnować z przykładowego "piwka" i wpłacić dla DW, Kamila, Adamsa, innego sportowca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Bob Budowniczy

Chciałem napisać coś niecenzuralnego do WŁÓKNIAŻfan za jego kretyński komentarz, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi w temacie się powstrzymałem. Jakim trzeba być ........... żeby pisać takie rzeczy. Tak to jest jeżeli ktoś czyta artykuły bez zrozumienia jego celu.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

To jaki problem by klub coś zorganizował? albo rodzice Kamila podali nr konta by wpływały złotówki na leczenie ich syna?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.