Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak: Szukają winnego. Byłem po pracy

Wielka afera po meczu w Ostrowie! Prezesi ostrowskiego klubu zarzucili trenerowi Markowi Cieślakowi, że znajdował się w trakcie zawodów pod wpływem alkoholu. Co do powiedzenia miał szkoleniowiec ostrowskiej ekipy?

przeczytaj cały artykuł

bartollo

Prezes ostrowskiego klubu po meczu mnie obrażał i to mocno. To raczej zakończyło naszą współpracę. A baraże? Mam podpisany kontrakt i on obowiązuje jeszcze w październiku, ale nie wyobrażam sobie, by ci panowali chcieli mojej dalszej pracy w Ostrowie po tym, co dziś tu usłyszałem. To fajna zapłata za naprawdę dobry sezon w Ostrowie. Takiego roku jak ze mną Ostrovia nie miała już dawno. Mieliśmy dobre mecze i świetny wynik. Dziś po zawodach nie wiedziałem, co się dzieje, kiedy do parkingu wpadli prezesi. Wiele rzeczy jednak szybko zrozumiałem. Między innymi to, dlaczego zepsuło się tutaj światło. Z Ostrowa wspominam dobrze tylko jedną osobę - pana Jana Łyczywka.

Cóż więcej komentować chyba nie trzeba. My to już wcześniej wiedzieliśmy, m.in akcja jaką zrobił w hotelu, w rewanżu uderzenie mechanika Kuciapy i okrzyki żeby wsadzać w płot "Ukraińców". Patologia jednym słowem. Może niektórzy z Osw przejrzą na oczy dlaczego brak u ludzi sympatii do ich ośrodka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lamotte picquet

" Wiele rzeczy jednak szybko zrozumiałem. Między innymi to, dlaczego zepsuło się tutaj światło." Dokładnie :) to jest mistrzostwo - napisał to co wiemy od dawna. Zaraz Stary OSTR i reszta będą nam kazali to udowodnić. Jak tu udowodnić, przecież to wałek !!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bartollo

Równie dobrze mogą nam kazać udowodnić, że nie jesteśmy wielbłądami. Sam ich trener przyznał, że to są kombinatorzy delikatnie mówiąc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.