Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 7 Speedway Team

Przemek M11

[i][/i]Kibic częstochowskiego Włókniarza "Kierowca Pociągu" wygrał Multi 7[i] [b]KOŃCOWE WYNIKI PLAY-OFF MULTI 7 SPEEDWAY TEAM 2015 -------------------------------- [i]Wielki Finał: 1. kierowca pociągu 156 – MISTRZOSTWO 2. Apator Fan 151 – I WICEMISTRZOSTWO 3. Jack on tour 149 – II WICEMISTRZOSTWO 4. (…)

przeczytaj cały artykuł

Hockley

KOŃCOWE WYNIKI PLAY-OFF MULTI 7 SPEEDWAY TEAM 2015
--------------------------------
Wielki Finał:
1. kierowca pociągu 156 – MISTRZOSTWO
2. Apator Fan 151 – I WICEMISTRZOSTWO
3. Jack on tour 149 – II WICEMISTRZOSTWO
4. pablo80 147
5. Krzyżacy 146
6. Szakaluch 143
7. Artt 138
8. Kasyx 136
--------------------------------
Rywalizacja o miejsca 9-16:
9. elvis 153
10. night 150
11. Hockley 149
12. kubala13 145
13. knight of steel 137
14. marco928 133
15. Kamil 118
16. Gregbyd 117

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raflung Forever

Dzięki za zabawę, obym za rok poprawił to 35 miejsce (trudno nie będzie) ;)
Graty dla finalistów oraz prowadzących, i oby następny sezon był ogólnie jeszcze lepszy ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Dzięki dla wszystkich... Napędziłem wam stracha ;)
Ale jako kibic Arsenalu wiadomo było na którym miejscu skończę :P
Dzięki dla prowadzących Przemka i Hockleya za pomysły, czas który nie był zmarnowany, a przede wszystkim za chęci, że pomimo zawirowań z portalem ciągnęli to dalej...
Dzięki dla ich pomocników... Rafała i Nadwrażliwości za to, że żyli tą grą...
Dzięki dla pudła za skopanie mi tyłka, tylko im się to udało... i dzięki że inni dali sobie skopać. Mam nadzieję, że moja pozycja pokazuje iż to tylko zabawa, ale też potwierdza iż tytuł Odlotowego Laika do mnie pasuje :D
No i najważniejsze... GRATULUJĘ KIEROWCY POCIĄGU za zwycięstwo... Mogę napisać w tej sytuacji tylko jedno... CZĘSTOCHOWA POSZŁA NA MISTRZA!!!
Do zobaczenia w następnym sezonie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.