Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia Leszno vs. Betard Sparta Wrocław: Pomeczowe hop-bęc

Betard Sparta postraszyła Fogo Unię, jednak to nie wystarczyło i złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski powędrował do Byków z Leszna. Za objawienie meczu można uznać 16-letniego Dominika Kuberę, który dwukrotnie zwyciężał swoje biegi.

przeczytaj cały artykuł

Krzyżacy RSKŻ

największy bęc finału, ba, całego sezonu to: https://www.facebook.c...6848395487 gdzie klasa mistrzów p. Rusieci i Igielski!? cały świat robi co może aby wesprzeć mlodego Kangura a tu takie coś. po Ostrowie to sie można było tego spodziewać bo Wodniczak jest zdolny do wszystkiego ale niespodziewałem się, że w Lesznie będzie takie coś. ciekawe co na to Wielki Leigh Adams!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TomdeX

Przecież na przeciwległej nie zebraliby wielkiej kwoty, dostali dobre wytłumaczenie w postaci braku przejść, schody były tak oblegane, że wolontariusze by się nie przecisnęli, a i w takim tłumie mogłoby dojść nawet do kradzieży. Co za problem było stać przy bramkach po zakończeniu spotkania? Ja na miejscu Rusieckiego podobnie bym się zachował, nie każdy człowiek wie, że należy patrzeć na identyfikator, każdy mógłby się pod nich podszyć. Zrozum, że Rusiecki nie chciał brać odpowiedzialności za tych wolontariuszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

nie kompromituj się i głupio nie tłumacz. kradzież? jaka kradzież? człowieku, oni dostali zgodę, spełnili wszystkie zachcianki pożal sie boże prezesa i zostali zaproszeni! na miejscu się dowiedzieli ze nie ma opcji aby weszli! trzeba było od razu odmówić. poza tym wystarczyło aby pozwolili im stać na koronie. tu nie chodzi o zgodę na poruszanie się po sektorach. ustawiliby się w 8 osób na całym stadionie i by stali i czekali. a to czy by zebrali czy nie to nie twoja sprawa i nie wypowiadaj się za wszystkich tych, którzy by wrzucili cokolwiek czy kupili koszulkę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

goowno im mogli bo maja zgodę z ministerstwa na przeprowadzanie publicznych zbiórek na terenie całego kraju, w każdej miejscowości, miejscu publicznym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tyrion

Nauczcie się pokory albo przestańcie się dziwić że was nigdzie nie chcą wpuszczać. Większość ma was absolutnie dość jak widać nie tylko na forum

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

wstydziłbyś się to napisać. ciekawe co na to Adams. Unia Leszno pokazała prawdziwa twarz. pewnie gdyby z 10% ze zbiórki miało trafić na konto klubu to Rusiecki ze 100 wolontariuszy z Leszna by znalazł byle tylko zebrać. żałosne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tyrion

Twoje domysły doskonale wpisują się w mentalność gdybaczy z której się wywodzisz i nie potrafisz spojrzeć szerzej na rzeczywistość w której się znajdujesz.

| Odpowiedz
blokuj
Rick Grimes

Każdy wspiera wedle jego woli, robi to co jest jego wolą a nie jak mu ktoś coś próbuje narzucać. Jednak z tego tekstu co przeczytałem na fb jest tak iż Rusiecki zgodził się na zbiórkę a potem się wycofał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tylko Bally

Ja z tego tekstu wywnioskowałem, że cała sprawa była ustalana w jedym email-u z którego, każda strona zrozumiała go inaczej. Takich spraw, tak się nie załatwia. Autor tego tekstu zresztą zrzucił winnę na siebie. Pieniądze zostały zebrane na tyle ile się dało i tu powinien być koniec tematu. Gość o nicku Krzyzacy rskz, próbuje siać zamęt i tylko to jest jego celem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
-ROMAN-

Przepraszam że to piszę,albo nie nie będę przepraszał,
stajecie się żałosni,bez honoru i pokory,
bez szacunku dla zwycięzców jak i dla pokonanych.
Mali sfrustrowani ludzie widzący tylko czubek własnego nosa.
Widzący wszędzie wałki układy i oszustwa.
Nikt nie wymaga od Was abyścei gratulowali tym którzy w tym sezonie są najlepsi,ale choć przestańcie obrażać !!!
Wczoraj na forum pokazaliście całe swe oblicze "kibiców"sukcesu:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
BadAngel

Chciałabym tylko zapytać co akcja o której wspomniał kolega z Torunia i przeprowadzenie jej w Lesznie ma wspólnego z tym forum, obraźliwymi wpisami i Waszym złotem? Prawdopodobnie nie rozumiem ponieważ jestem żałosna, bez honoru, bez pokory i sfrustrowana, choć nie napisałam ani słowa pod waszym meczem. Szkoda, ześ nie jest taki hojrak w wyłapywaniu trolli z Leszna, których jest tu tak samo mnogo jak tych z Torunia.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Wolontariusze działający na rzecz kontuzjowanego zawodnika mają się nauczyć pokory? Bo większość ma ich dość? A za co, że tak wolno mi spytać? Pomyliłeś forum z realnym życiem. Ale ja przestałam już się dziwić, bo to absolutnie Twój poziom.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Nie no ja raczej myślę o sobie jako o żałosnym trollu z gimnazjum, bez szacunku dla DMP 2015:) A tak serio: dajmy już spokój temu co Leszno i Rusiecki zrobiło w sprawie Warda. Cieszmy się, że w Toruniu ciągle przybywa akcji na jego rzecz, choć to wciąż kropla w morzu potrzeb.

| Odpowiedz
blokuj
KUKUNAMUNIU

Jeżeli były jakieś ustalenia to powinny być dokumenty (korespondencja), a jak było załatwiane na tzw, pysk no to trudno.
Pytanie kiedy to było załatwiane. Dzień przed meczem czy wcześniej.
Teraz pytanie czy służby zabezpieczające imprezę wydały zgodę na kwestę na stadionie.
Jak mniemam w strefie kibica też było duzo ludzi. Tam też was nie wpuszczono?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

oczywiście, że są maile ale organizator ma za dużo klasy żeby rozpętać zadymę i tego nie upubliczni bo niby po co? jak teraz rozpęta się dym to następnym razem nawet nie będzie sensu się starać o zgodę w Lesznie. było to załatwiane jakoś w tygodniu i był czas na to by ewentualnie uprzedzić, że zgoda została cofnięta i żeby nikt nie przyjeżdżał. z ochroną również był czas żeby załatwić i w razie nie przyznania przez nich zgody poinformować o tym fakcie. w strefie wcale dużo ludzi nie było, wolontariusze tam byli, nie potrzebowali do tego zgody klubu bo strefa kibica to miejsce publiczne i zgoda była z ministerstwa

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
HDZapora

A co zrobił i robi świat ,żeby wesprzeć Pawlickiego,Adamsa, Szymańskiego ,Jonssona, Gundersena, Błaszaka.... Zrobił dokładnie nic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
HDZapora

Mój klub zarówno dla Pawlickiego i Szymańskiego i Adamsa zrobił wiele miedzy innymi dlatego Pawlicki, co prawda o kulach , ale chodzi Kwestowanie na stadionie i poza nim było niejednokrotne.
Mój styl musi się dostosować do stylu jaki przeczytałem po powrocie z meczu na forum pod relacją z meczu.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

sorry, ale ja w Toruniu żadnej akcji z Leszna nie widziałem! a co cie boli? że w Toruniu akcję lokalna przeobrazili w ogólnokrajową? nikt wam tego nie bronił. mam opaskę wsparcia dla Adamsa ale kupiona ze Swindon bo z Leszna nic nie było do kupienia.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Pewnie ,że nikt nie bronił, tylko ,że niemal każdy klub się wypiął.
A co mnie boli? To poczytaj sobie coś między wieloma innymi Torunianinami wypisywał wczoraj na forum.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

wypisywałem tylko i wyłącznie prawdę, która tak was uwiera! a to, że jakiś klub się wypiął (nie wiem skąd masz takie info, pierwsze słyszę) to znaczy, że Unia dokładnie tak samo musi się zachować. rewelacyjne podejście do tematu. polecam modlitwę Polaka z filmu "Dzień świra". idealnie pasuje do Twojego posta. przez duży szacunek jakim Cię darzę na tym zakończę z Tobą dyskusję w tym temacie. bądź zdrów!

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Wasza prawda zawsze się różni od prawdy pozostałej części żużlowej Polski, a obelgi i wulgaryzmy z waszej strony należy traktować jak strofy wybitnej poezji. Wyzwiska nie są i nigdy nie będą żadnym elementem prawdy w cywilizowanym świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Krzyżacy RSKŻ

więc proszę, nie wrzucaj mnie do jednego wora z hejterami, trollami i gimbaza z Torunia. doskonale zdaję sobie sprawę z istnienia takich osób z naszego pięknego Grogu na tym portalu ale oskarżanie mnie o to, że oni są jest trochę... sam wiesz. i nie bluzgam na kibiców z Leszna czy zawodników DMP 2015 tylko na zarząd tego klubu, któremu (zarządowi) brakuje klasy mistrzów co suma sumarum rzutuje na cały klub. i boli mnie to, ze kibice z Leszna jeszcze bronią Rusieckiego. tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.