Wątek dotyczący artykułu

Damian Gapiński: Ostrowski lizak

Po meczu finałowym Nice Polskiej Ligi w Ostrowie byliśmy świadkami żenujących scen z udziałem zarządu i trenera miejscowego klubu.

przeczytaj cały artykuł

JohnyOSW

Brak słów. Ja nawet nie umiem tego skomentować. Jest mi wstyd za tą dwójkę świń, która jak widać uciekła z obory i zadomowiła się w Ostrovii. Wodniczak z Wargą pokazali swoje prawdziwe oblicze. I to gadanie przed sezonem że celem są tylko PO a od początku chodziło im tylko i wyłącznie o awans. Mam nadzieje, że Cieślak ich pozwie do sądu za zniesławienie. Ja osobiście jeszcze przed chwilą pisałem, że mimo wszystko pójdę na baraż. Niestety, ale muszę to odwołać. Nie zamierzam wspierać chamstwa i buractwa. Na koniec my prawdziwi kibice Ostrovii możemy tylko przeprosić wszystkich za zachowanie tych osobników. Ta banda nie powinna mieć już nigdy nic wspólnego z żużlem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Sytuacja patowa! Będzie bojkot wzrośnie zadłużenie.. Zarząd się zawinie a długi zostaną. Nie ma też pewności,że długi nie zostaną przy dobrej frekwencji ! Trzeba tym ludziom uświadomić,że klub jest kibiców a nie ich. Inna sprawa, to powód tak dużej agresji wobec trenera. Można gdybać i łączyć wypowiedzi zawodników.Ale jeśli nawet trener coś skopał, to trzeba było to załatwić w inny sposób...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Luki31

Na SEC 12000 kibiców, na meczu z Daugavpils 9000 kibiców Jak po sezonie zadłużenie będzie jakiekolwiek to powinny się tym zainteresować odpowiednie Organy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.