Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen zadowolony z Unii. Sponsor chce go zatrzymać

Dotychczasowa współpraca Nickiego Pedersena z Fogo Unią układała się jak najbardziej udanie. Jeden z jego głównych sponsorów - firma Farm2Farm, chce, aby kontynuował on swoją karierę w Lesznie. Zawodnik jest tym zainteresowany.

przeczytaj cały artykuł

Jerry Unia Leszno

Mam nadzieję, że po tym mega sukcesie budowa zespołu na kolejny superowy sezon rozpocznie się jak opadną emocje... Nicki, Emil i Zengi naprawdę pokazali w PO że potrafią walczyć dla UL. To są poukładani i profesjonalni żużlowcy. Nikt nie zapomni tego co zrobił Piter w rundzie zasadniczej - szacun!!!! W rundzie finałowej Panowie Pawliccy cieniutko... Nie starczyło sił, chłodnej głowy i sportowego trybu życia Panie Piter... Pięknie byłoby aby na stałe w składzie na rozsądnych warunkach jeździli nasi wychowankowie bracia Pawliccy. Starszy potrzebuje pomocy bo sezon miał słaby, młodszy - kogoś kto go inaczej poprowadzi bo sam mega talent nie wystarczy.. Wiem jak się prowadzi i jak jest prowadzony Bartek Zmarzlik - "woda sodowa" nie smakuje i nie uderza do głowy !!! Panowie z Piterem tak nie jest!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PrzemoUniaLeszno

Nie oceniam Pitera po meczach finałowych,ale po całym sezonie który miał kosmiczny. Przemo się pogubił, ale swoje ważne punkty dowoził.
Leszno dzisiaj to jednak sześciu facetów ( wierzę w to gorąco że Kubera będzie robił swoje sześć punktów na mecz) a nie dwóch.
Dla mnie jest oczywiste - bez braci nie byłoby wyniku Unii. I to jest jak Amen w pacierzu. Fakt, że kropki nad i często stawialiśmy w 13 biegu, a para Emil/Nicki najczęściej masakrowała - to o co mamy pretensje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.