Wątek dotyczący artykułu

Występ Pawła Przedpełskiego w SGP niewiadomą

Występ Pawła Przedpełskiego w sobotnim turnieju Speedway Grand Prix w Toruniu stoi pod znakiem zapytania. - Jeszcze nie wiemy na sto procent czy pojawi się na torze. Paweł na pewno nie będzie do tego czasu trenować - wyjaśnia Jacek Krzyżaniak.

przeczytaj cały artykuł


MR trener

Vaculik zmienił tor jazdy i był ewidentnym i jedynym sprawcą upadku Pawła Przedpełskiego.Dla zdziwionych albo nie umiejących zrozumieć proponuje obejrzeć kilka razy powtórki i wyjdzie kto jest największą zmorą Unii Tarnów .Kołodziej tak fikał do Oskara Fajfera że mu niby coś zrobił a tak naprawdę w całych zawodach to zawodnicy Unii wozili toruńczyków .Ale prawda boli i to bardzo . Vaculik zachował się jak szczyl albo nawet gorzej bo dobrzy zawodnicy zostawiają miejsce tym szybszym .
Ja mu mogę łeb odstrzelić i go przeproszę .A Paweł nie pojedzie przez takiego dupka w GP .Kolejny pan Baliński wyrasta ,nic dodać nic ująć .Ciekawe czy Kołodziej zwrócił mu uwagę w parkingu i tu śmiech................. .Profesjonaliści buhahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.