Dyskusja

ŻKS Ostrovia Stal Rzeszów

MDM Komputery ŻKS Ostrovia - PGE Stal Rzeszów
4 października 2015, 15:00

40 : 50
Relacja

GW speedway

Larsen niech już się pakuje, lepiej żeby młodzieżowcy sobie pojeździli i zarobili, a nie płacić jakiemuś śmiesznemu Szwedowi, który poza rzeszowskim torem nie potrafi nigdzie w Polsce nikogo pokonać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GW speedway

Jeden ch.j. Pomyliłem się, oczywiście to Duńczyk, nie zmienia to jednak istoty mojej wypowiedzi, że za niego dzisiaj powinni już sobie pojeździć nasi krajowi juniorzy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GW speedway

Ja już prawie na emeryturze jestem dzieciaku i mam na koncie wyższą uczelnię, a ty do szkoły, a potem zapierd.lać na moją niezłą emeryturkę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
podmuch wiatru

no jak tak to staruszku możesz snic o tym i marzyc
ale na takiego omnibusa niewypada mylic Dunczyka ze Szwedem, to tak jakbys pomylil kopacz z kaczynskim:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GW speedway

Człowieku, to że ty może siedzisz przed kompem i studiujesz daty urodzenia jakiś śmiesznych zawodników w śmiesznym sporcie to twoja sprawa. Dla mnie to Skandynaw i tyle, a pomylić może się każdy. Ty się nigdy nie mylisz?

| Odpowiedz
blokuj
BajlandO

Jezeli masz na koncie wyzsza uczelnie, to twoje wypowiedzi sa ponizej poziomu podstawowego, popracuj jeszcze nad glowa zanim pojdziesz na emeryturke :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BajlandO

nie znizal bym sie do takiego poziomu jaki oni prezentuja, tylko w tym sek, ze niektorzy nie maja wyzszej uczelni jak ty :)

| Odpowiedz
blokuj
BajlandO

Wiesz ze czasami trzeba ustapic, przemilczec, z g... nie wygrasz tym bardziej przed komputerem :) ja sie smieje jak czytam wypociny niektorych

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.