Wątek dotyczący artykułu

Mocne uderzenie Betard Sparty. Piotr Baron: Na razie siedzimy i liczymy

Maciej Janowski i Tai Woffinden przedłużyli kontrakty z Betard Spartą Wrocław. - Był plan, żeby od nich zacząć - mówi menedżer wicemistrza Polski Piotr Baron.

przeczytaj cały artykuł


selmak

Najdroższy zawodnik, ale najwyższa średnia w ekstralidze w ostatnim sezonie. Fakt, że ponad pół sezonu nie jeździł po kontuzji, ale póki jeździł był the best. Byłbym bardzo daleki od stwierdzenia, ze Hampel zawalił 2 ostatnie sezony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiks

Hampel, gdy nie ma focha (patrz: ma płacone na czas) i jeździ, to robi to jak maszyna. Doświadczenia ostatnich dwóch sezonów wskazują, że Hampel połowę obu sezonów nie punktował, więc nie wzmacniał drużyny.
Woffi to zupełnie inna półka niż Hampel. Dla Anglika kasa jest ważna, ale nie najważniejsza. Macie we Wrocku nosa, że go wcześniej wypatrzyliście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukaszek z Falubazu

Hampel zawalił u nas jeden sezon 2014 sezon 2015 przerwała mu kontuzja niestety. Natomiast śmieszą mnie argumenty kilku kibiców mojego klubu że Hampel to złotówa no ludzie kochani uświadomcie sobie że Hampel niczym nie różni się np od Pedersena, Emila i wielu wielu innych chłopaków na żużlu. Kasa ma się zwyczajnie zgadzać i nie ma w tym nic dziwnego. Spór na linii klub - zawodnik wynika z różnych interpretacji umów kontraktowych i zapewne zakończy się on w sądzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.