Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen przez kolejne dwa lata w Fogo Unii Leszno!

Nicki Pedersen doszedł w środę do porozumienia z włodarzami Fogo Unii Leszno odnośnie nowego kontraktu. Duńczyk startować będzie w klubie z Wielkopolski przez kolejne dwa lata.

przeczytaj cały artykuł

t częstochowa - Darcy Ward 43

Czy ja wiem ?:)... Wrocław się dozbroi, Gorzów, Toruń może Tarnów także, a pamiętaj, że Piter skończył wiek juniora, owszem jest Smektała, Kubera, Kaczmarek, ale czy to są jeźdźcy na miarę zdobyczy punktowych gwarantowanych przez Piotrka... ?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omniscient

Zwycięstwo w meczach jest pewne gdy masz 4 zawodników z potencjałem na min 10 ptk na mecz. Unia ma Emila, Nickiego, Zengiego i Piotra na taki potencjał. Nie ważne że Piotr nie będzie juniorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa - Darcy Ward 43

Widzisz, a według mnie jest to szalenie ważne kto jedzie z pozycji juniora. Zobaczymy w ilu meczach wszyscy wyżej przez Ciebie wymienieni zdobędą 10 punktów lub więcej ?. Skład Unii prawdopodobnie pozostanie personalnie bez zmian, ale w moim mniemaniu będzie słabszy niż w tym sezonie... no chyba, że Smektała lub Kubera będą co mecz wozić dwucyfrowe wyniki, czego oczywiście życzę jednemu jak i drugiemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
omniscient

Dlatego ja oczekuję Nowaka i Kaczmarka w juniorce. Jeśli nie możemy mieć jednego super juniora to potrzebujemu dwóch stabilnych.

| Odpowiedz
blokuj
-ROMAN-

Jeden z tej dwójki o której wspomniałeś wręcz obowiązkowo musi wylądować na kolejny sezon w Unii,nie wyobrażam sobie abyśmy podeszli do sezonu dwójką niedoświadczonych juniorów,Nowak objeździł się w Ekstralidze a Kaczmarek dobrze sobie radzil w niższej klasie,więc maja doświadczenie,a młodzież niech patrzy i się uczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Bob Budowniczy

Dużo miało zależeć od tego czy zostanie Pedersen. Pawlicki senior namawia ich do zmiany klubu. Piter jest skłonny odejść, ale różnie to już było w poprzednich latach.

| Odpowiedz
blokuj
Dave Wlkp

Mam bliski kontakt z familią Pawlickich i dziwią mnie Wasze wypowiedzi, które pochodzą z wymysłów pismaków chcących siać zamęt. Piotr senior udzielił tylko jednego wywiadu dla Głosu Wielkopolskiego w którym zreszta nie wspomniał ani słowem o zmianach czy chęci zmian barw klubowych chłopaków. Dziwią mnie pierdy kolego Twojego przedmówcy który w swoim poście napisał ze Piter jest skłonny na zmianę barw klubowych bo Nicki zostaje, bo coś tam.... Akurat Piter nie ma ochoty sie ruszać z Leszna bardziej niż Przemo, choć z tego co wiem oboje wykluczają zmianę klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Bob Budowniczy

Akurat przedmówca wie co nieco o rozmowie w sprawie kontraktów. Piotr Pawlicki ma pare warunków, jednym z nich jest jazda z bratem w jednym klubie. Powiem tylko tyle, że szanse wzrosły po tym jak podpisał Pedersen. Jednak dopóki nie ma podpisu nic nie jest pewne. Wiem, że jest zainteresowany ofertą. Co zrobi? Nie wiem.

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf.77

Pawliccy jakby odeszli też bym nie płakał...na miejscu Unii wtedy postawił bym na Hampela lub Holdera

9. Nicky Pedersen
10. Musielak
11. Zengota
12. Hampel lub Holder
13. Emil
14. Kubera
15 Kaczmarek lub młody Rempała

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf.77

Nicki Pedersen do sukcesów doszedł cieżką pracą a Piotr Pawlicki ma talent ale może go zmarnować...na moje Piter powinien uczyć się od DZIKA profesjonalizmu

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Może więcej by się nauczył od Emila. Od Pedersena jedynie podejścia psychicznego bo zachowania na torze i poza nim to chyba nie bardzo. Chyba, że ktoś preferuje chamstwo.

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf.77

Na torze nie musi sie uczyć niestety ale Piotrowi brakuje koncentracji i profesjonalizmu przed zawodami...ale młody jest i ma czas...
Co do Torunia to myślę ze Hancock by tam pasował...
Ja KS Toruń widziałbym tak:
.9. Doyle
10. Miedziński
11. Gomólski
12. Hancock
13. Holder
14.Przedpełski
...

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf.77

Spokojnie Miedziak niech przepracuje zime i bedzie OK a Gomólski w parze z Hancockiem zobaczysz ze srednia 1,7 spokojnie by osiagnął a co do rezerwy to Toruń ma jakiś młodych Kangurów zakontraktowanych

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf.77

Mam podobne zdanie kwestia tylko jaki jest kontakt Miedziaka z klubem innymi zawodnikami i kibicami a w meczu o 3 miejsce pojechał duzo lepiej niz Holder...Miedziak i Przedpełski to wychowankowie a takich kibice lubia a w razie czego wybacza...luzik Toruń i tak w 2016 bedzie w play-off bo to od lat dobra druzyna

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf.77

Doyle rezerwa ??? dobry żart gość miał dołek ponieważ przesadził z iloscia startów ale to dobry zawoodnik i na rerzerwę sie nie zgodzi

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Jesteś blisko. Miedzińskiego mają już dosyć. Dali mu ofertę, ale jest tak niska, że pewnie się nie zgodzi. I właśnie tutaj trwają rozmowy z Piotrem Pawlickim. Wiem też, że na rozmowie był Kołodziej ale tu jestem sceptyczny, pewnie bada rynek. Rozmawiali jeszcze z dwoma innymi. Trzeba jednak szybko działać bo lista się kurczy.

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Szczerze nie wiem, dostał kilka ofert. Ja bym go zostawił zamiast Gomólskiego, zawsze to wychowanek. Jednak Kacper lepiej dogaduje się z drużyną, a klimat też jest ważny. Był też temat Hampela, były rozmowy ale teraz cisza.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Świetny plan. Zamienić wychowanka na młodego Byka, co to będzie głównie skupiony na swoim pierwszym roku w GP. Dla mnie bzdura. Ale czy mnie ktoś o zdanie pyta.

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Tu nie tylko chodzi o to, że to wychowanek. Też bym wolał Miedzińskiego za Gomólskiego, jednak niektórzy nie potrafią integrować się z zespołem. Może niech posmakuje miodu gdzie indziej i zmądrzeje

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Co to za argument jest -nie potrafi integrować się z zespołem? A Holder to był taki zintegrowany? A Doyle? O Łagucie nie wspomnę. Mnie tam *uj obchodzi czy Adrian jest promykiem słońca w parkingu. Ja widzę, że mimo tych wszystkich pomyj na niego wylanych w tym roku starał się jak mógł. O kim jeszcze możesz to powiedzieć? O Pawle i Gomólskim. Reszta miała wylane i to jest smutna prawda, która trzeba wziąć na klatę. Więc jeżeli Terminski "ma dość" Miedziaka i będzie się go chciał pozbyć z drużyny to może sobie w buty wsadzić te swoje teksty o kultywowaniu tradycji i budowaniu społeczności wokół toruńskiej drużyny. 1000 razy wole Adriana od nawet najlepszego Pawlickiego (którego notabene miejsce jest w Lesznie).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Gandalf.77

Zgadzam się z Toba dla Mnie KS Toruń to Miedziak i Paweł Przedpełski...
Co do Doyla to myslę ze kwestia umowy z gościem, bo to dobry zawodnik może jak odejdzie Holder to jeszcze bedzie bardziej z drużyna

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz come back

Piotrek wskakuje za Jonassona...
Porównaj zdobycze obydwu...
Jeśli Smyk i Kubera zrobią krok do przodu a raczej tak będzie...
Dominacja Byków będzie jeszcze większa niż w tym roku...
Ale to jest tylko sport :))

| Odpowiedz
blokuj
bieski

Kubera i Smektała to inwestycja.... Ani Nowak, ani Kaczmarek nie mają realnej szansy, żeby jeździć w UL jako seniorzy - stąd pewnie nie pojawią się w składzie. Jeżeli już uznamy, że objeżdżanie Smektały i Kubery takie kluczowe nie jest i pewne punkty są potrzebne tu i teraz to lepiej Rempałę brać...

| Odpowiedz
blokuj
omniscient

Ale najważniejsze jest to że i Kubera i Smektała maja czas. Bracia Pawliccy tez byli wypożyczani więc raczej im to nie zaszkodzi.

| Odpowiedz
blokuj
bieski

Nie byłbym taki pewien, moim zdaniem Dworakowski przeforsuje Rempałę, właśnie dlatego, że Smektała nie odpalił, a w Kaczmarka i Nowaka inwestować nie będą....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.