Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Tkaczyk wraca do reprezentacji!

Grzegorz Tkaczyk wróci do reprezentacji Polski. - Nie mogłem odmówić - wyjaśnia doświadczony zawodnik w rozmowie z WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

Wiślak

Nie darze sympatią Tkaczyka a moja niechęć pogłębiła się jeszcze bardziej po ostatnich play offach. Dobrze jednak się stało i szacunek za chęć pomocy kadrze. Wprawdzie dyspozycja ostatnimi czasy pozostawia wiele do życzenia to przyda się ogromne doświadczenie jakim dysponuje 'młody'.

Gdyby tak jeszcze Jachlewski zechciał pomóc w tych historycznych dla nas mistrzostwach.. Realnie byśmy zyskali na lewym skrzydle.

Nie będę już roztrzasal decyzji o porzuceniu kadry przez obu panów bo to wiadomo,że jest mocno słabe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Tylko wtedy byłby problem "bogactwa", bo jednak Krajewski też prezentuje się dobrze i niewykluczone, że ucierpiał by na tym Adam Wiśniewski. A ja wolę Gadżeta, któremu charakteru nigdy nie brakowało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Charakteru tak ale jeśli mówimy o skuteczności to niestety Adaś ostatnio nazwijmy to delikatnie - szuka formy. Nie znaczy to jednak,że Gadzet nie może się bardzo przydac do innych zadań np. w defensywie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
into the vortex

Nie no, Siwy jest w zdecydowanie lepszej formie, ale akurat Gadżeta brakowałoby mi w kadrze i wydaje mi się, że Jachlewski zastępujący Wiśniewskiego - to byłaby inna sytuacja niż z Tkaczykiem, bo tutaj Młody wchodzi za zawodnika kontuzjowanego (Jaszkę lub Jurkiewicza), a zastąpienie Gadżeta przez Siwego byłoby zwyczajnie nie fair.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.