Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Tkaczyk wraca do reprezentacji!

Grzegorz Tkaczyk wróci do reprezentacji Polski. - Nie mogłem odmówić - wyjaśnia doświadczony zawodnik w rozmowie z WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł


hbll

Wreszcie jakaś sensowna dyskusja na nowym SF.
Moim zdaniem jeśli ktoś rezygnuje z reprezentacji, to robi to świadomie. W przypadku Tkaczyka sytuacja jest dość złożona, bo teraz bardziej kadra potrzebuje jego, niż on kadry. Dlatego nie obrażałbym się i pozwolił Grzegorzowi spróbować powalczyć o bilet na ME.
Sprawę Jachlewskiego widzę inaczej - mamy kim grać na tej pozycji, nawet jeśli poziom jest różny. Jest Wiśniewski (w gorszej formie), Krajewski. W dalszej kolejności są jeszcze Tomczak, Gumiński, Kostrzewa, a i pewnie jeszcze ktoś by się znalazł. Są na tej pozycji zawodnicy, którzy grają dla kadry mimo wszystko, szczególnie Wiśniewski. Dlatego jeśli tylko zdrowie i forma im pozwoli, to jest absolutnie za Wiśniewskim, w dalszej kolejności Krajewskim, Kostrzewą i kolejnymi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiele-bny

To chyba najlepsze podsumowanie, kadra potrzebuje doświadczonego, sprawdzonego zawodnika którego z wiadomych względów nie ma, G.Tkaczyk jest taką opcją i jeżeli zgodził się grać na ME, to jestem za.
Oczywiście byłoby idealnie gdyby gotowy do gry był M.Jurkiewicz, a to jak na razie niewiadoma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.