Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Tkaczyk wraca do reprezentacji!

Grzegorz Tkaczyk wróci do reprezentacji Polski. - Nie mogłem odmówić - wyjaśnia doświadczony zawodnik w rozmowie z WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

Dzonko

Bardzo lubię Tkaczyka, to zawodnik waleczny, dobry obrońca, i sportowo na pewno zasługuje na grę w reprezentacji ale nie jest wcale tak że nie wskakuje na czyjeś miejsce bo protokół nie jest z gumy. Jeśli G. Tkaczyk mówi że w listopadzie nie będzie do dyspozycji trenera że pojedzie nie jako podstawowy wybór na środek a jako uzupełnienie to mi się włącza lampka ostrzegawcza. Zaangażowany i oddany Tkaczyk TAK ale jak ma kalkulować i dawać z siebie 60 70 % to nie wiem czy to ma sens. 3 kołowych to u Bieglera standard i tutaj nic się nie zmieni (Jurecki, Syprzak, Grabarczyk) skrzydła będą 4 (Krajewski, Wiśniewski, Daszek, Kuchczyński) nazwiska przykładowe. do tego mamy 2 bramkarzy (Szmal, Wyszomirski) trzeci pewnie też pojedzie ale jako rezerwa. Czyli mamy 9 a na pozostałe 7 miejsc na rozegraniu czekają. Jurecki, Chrapkowski, Bielecki, Jurkiewicz, Masłowski, Lijewski, Szyba i z tego składu odpada już jeden a gdzieś tam z nadziejami są również Przybylski, Orzechowski, Rojewski, Konitz, Gliński, i każdy z nich w reprezentacji Bieglera mniej lub więcej znaczył. A nie zapominajmy że jest to "jednoimprezowy" powrót bo w RIO Tkaczyka na 99 % nie zobaczymy. A taki Masłowski będzie dalej w kadrze piłki nosił bo tyle na razie pokazał mimo że w Superlidze jest naprawdę skuteczny, a może wystarczyło by w niego uwierzyć, kopnąć w dupę i wysłać na 60 minut przeciwko takiej Francji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

Myślę że to dobra decyzja. ..Biorac pod uwagę dotychczasowa formę. ..o zawodnikach których pisałeś Orzech Przybylski Konitz bez formy Glinkski kontuzja a i tak to przepaść do Masla czy Tkaczyka...z Maslem jest znowu problem ze jest szklany jeden doświadczony musi być rozgrywający. ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.