Wątek dotyczący artykułu

Bójka na zakończenie thrilleru w Opolu

W meczu 7. kolejki PGNiG Superligi Gwardia Opole pokonała na własnym boisku Śląsk Wrocław 27:26. Bramkę na wagę zwycięstwa, pięć sekund przed końcowym gwizdkiem, rzucił Sebastian Rumniak.

przeczytaj cały artykuł

jkkkk

Kolego chyba się troszkę rozpedzasz i trochę szacunku dla Śląska zapomniales jak dostaliscie tydzien temu wpier ... od nas ??? Pomimo tego z Puław w waszym kierunku nikt się nie spinał :) . Gwardia jest na dramatycznie słabym poziomie o czym poraz kolejny przekonałem się tydzień temu : ) .. Wrocław to ty szanuj bo chłopaki łatwo nie mają ale walczą życze im pozostania w lidze bo maja wielkie jaja . Zmiencie Kuptela bo facet nie umie ustawić sobie druzyny i szanuj druzyny które są na poziomie waszej . Szkoda że Śląsk to wypuscił bo spokojnie powinien to ugrać : ) Zabrakło ławki, u was "niby" są pieniadze a gracie dramatycznie słabo i nie wiem czy jest się z czego cieszyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cbc

Ty za to chyba nie rozróżniasz szacunku od boiskowej walki. I jakie Ty drużyny porównujesz. Połowa ligi przyjedzie do Puław i przegra, po co ta spina do Gwardii? Drużyny o innych celach i innych potencjałach. Szanować Wrocław możemy, ale chwalić nie musimy. Za obsadzanie stanowisk w Gwardii to lepiej się nie bierz, zajmij się po prostu swoim klubem. Jeżeli wg Ciebie gramy dramatycznie słabo, to Ci, z którymi wygrywamy są jeszcze bardziej dramatycznie słabi. A jakoś ostatni w tabeli nie jesteśmy. Póki co jest siódme miejsce, z bezpośrednimi konkurentami do spadku wygrywamy i z tego należy się cieszyć. Po tym meczu mam jedno pytanie : kto zdobył dwa punkty? Gwardia. Więcej pytań nie mam, dziękuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KS_GWARDIA_OPOLE

Nie pamięta wół jak cielęciem był. Przypomnij sobie gdzie byliście o tym czasie w ubiegłym sezonie i to ze składem który póżniej zdobył brązowe medale...
1.kolejka SPR Stal Mielec - Azoty Puławy 40:33 (17:13)
2 kolejka Azoty Puławy - Górnik Zabrze 24:25 (10:11)
3 kolejka Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 38:30 (20:16)
4 kolejka Azoty Puławy - Vive Targi Kielce 24:35 (11:19)
5 kolejka Chrobry Głogów - Azoty Puławy 18:18 (9:9) REMIS HURA...
6 kolejka Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 27:27 (14:13) ZNÓW REMIS - DWA PKT.
7 kolejka Gaz-System Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 36:28 (16:13) NADAL 2 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jkkkk

A twoja wspaniała drużyna gdzie wtedy była ??? Odpowiem w 1 lidze hahhahah . Facet co ty w ogole porównujesz :D Dawno się tak nie uśmiałem :D . Czytałem tam niedawno na waszym Fp że porównujecie się kibicowsko do Wisły Płock hahahhahahha i podobno jestescie drugą siła ligi : D . Błagam : ) )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cbc

Gościu weź sobie piwko, siądź w fotelu i odpręż się, a nie wyżywasz się na Gwardii, która nic Ci nie zrobiła. Sam przed chwilą porównałeś Puławy do Gwardii, co jest oczywistą bzdurą, niezależnie kto to pisze. Rozumiem, że te komentarze to Twój sposób na wieczór, ale Gwardii krzywdy nie robisz, a siebie kompromitujesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
jkkkk

Wieczora układał mi nie będziesz :) . To po 1 po drugie napinałeś się na Sląsk przed meczem czytałem twoje wywody : ) napinasz się równiez po meczu . . Po trzecie faktycznie nie będe się wtrącał w sprawy Gwardii Opole grajcie sobie dalej taką kaszanke jaką gracie mi nic do tego : ) Pozdrawiam Cieplutko :D .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-GO-

Drogi jkkkk. Dziekuje za ladny wpis po meczu z nami. Byl na prawde fajny. Ale nie brnij. To nigdzie nas nie zaprowadzi... Cieszmy sie wspolnie. W koncu dzis tez wygraliscie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KKS12

Nie lubie poprostu cwaniactwa : ) . Jak widzisz umiem pogratulować ,docenic klase przeciwnika pomimo wysokiej porażki jak tydzień temu : ) . W ogole o czym ta rozmowa Facet napisał . " Tak to jest jak się nie potrafi zebrać składu na Superligę. Nikt nie będzie przepraszał Śląska za zwycięstwo z nim, bo oni grają w siódemkę." Spójrz na Wrocław i na Opole o Puławach już nie wspominając . Wrocław parokrotnie większe miasto od Opola zobacz ile tam masz sekcji sportowych Nożna ,Koszykówka , siatkówka , itp itd . Mysliscie że Ślask nie szuka sponsorów , tak łatwo znalezc sponsora jeżeli chodzi o szczypiorniak ?? . Podobnie jest teraz w Mielcu ale nikt im tego nie wypomina że jest bieda ,bo to byłby szczyt sku*** . Śląsk Wrocław to wielka firma naszego szczypiorniaka i należy im się szacunek . Między Bogiem a prawdą to do Gwardii osobiscie nic nie mam im więcej silnych druzyn kadrowo w lidze tym lepiej . Dla mnie Kuptel zupełnie się nie sprawdza ale to nie moja broszka

| Odpowiedz
blokuj
Wojak Szwejk

Kto się porównuje do Wisły Płock ?? Chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, ale dziękuję, że odwiedzasz nasz FP. Fan Klub Wisły Płock jest najlepszym w Polsce póki co i jak się uczyć to od najlepszych. Taki był kontekst i sens wypowiedzi kibiców Gwardii. Potem choć liczniejszy, jest Iskry Kielce, a potem ewentualnie w Puławach, Mielcu, Opolu, Zabrzu, Kwidzynie. Ze względu na oprawy i spójność oraz odwieczny konflikt o to co było pierwsze "jako czy kura" Opole nigdy się nie wtrącało w sprawy kibicowskie potentatów czyli Płocka i Kielc, ani też nie kandydowało do miana "najlepszych", bo to subiektywna ocena, ale ambicją naszą jest to, żeby po remoncie nowej hali "Okrąglak", to w tym mieście była trzecia siła kibicowska oraz z frekwencją zbliżoną do Płocka. Zawsze to było pisane w sposób czytelny. Takie były wypowiedzi i nie siej fermentu, bo znów zniekształcasz wypowiedzi ! Jeśli w to wątpisz, to musisz albo przekłamać cyfry, albo nakłonić prezesa Witaszka, żeby wam wybudował halę na 4000, wtedy będziecie aspirować do tego miana. Byłem osobiście na wielu halach superligowych, wiem jaka atmosfera panuje w Głogowie, Lubinie, Wrocławiu, gdzie w przeciwieństwie do sekcji piłki nożnej, to trybuny puste i cicho jak makiem zasiał. Byłem w Kwidzynie, Mielcu, Przemyślu, Piotrkowie, Grodkowie, tam atmosfera gorąca i fajnie się gra przy tak żywych trybunach. Byliśmy z klubem kibica również na hali w Puławach i wiemy jaka jest tam atmosfera, ale też i jakie możliwości - 700 osób max. Robicie dobrą robotę, gra idzie, fan klub na dobrym poziomie. Skoncentrujcie tez swoja uwagę na meczach pucharowych, bo punkty się przydadzą. Póki co zajmijcie się sprawami Puław, bo cyganie wam miasto roznoszą, a wy zamiast coś zadziałać w tej kwestii, to na dupie przed kompem siedzicie i klikacie w klawiaturę. Powodzenia w rozgrywkach i o Gwardię się nie martw :)

| Odpowiedz
blokuj
Wojak Szwejk

A kto się spina ? Nie wiem po co dyskusja z Puław ? Macie w klubie poukładane finanse i stać jest Azoty na dobre kontrakty, to i gra idzie. Nikt nie kwestionuje tego, a Twoje buńczuczne, że dostaliśmy wpier... tylko to obrazuje ! Mecz w Puławach przez pierwszą połowę był wyrównany, o czym świadczy wynik. Odjechaliście w drugiej połówce, Gwardia pojechała na ten mecz bez noclegu, o czymś to chyba świadczy... Jak dostaliście w Opolu w sezonie 2013/2014 też się nikt nie "spinał" i raczej z szacunkiem pisali kibice obojga drużyn. Może się zastanów, czy przypadkiem nie wypadłeś sroce spod ogona i nie twórz niepotrzebnych konfliktów, których nie ma ! Na zakończenie, w Gwardii też się nie przelewa i na moje oko pisanie, że Śląsk ma "jaja" bo ambitnie grają, to mógłbyś użyć to sformułowanie do co najmniej trzech klubów z SL. W Mielcu bida aż piszczy, a Kwidzyn ograli, Szczecin stale z kłopotami finansowymi i starymi długami, ale Kielcom punkt urwały, w Legionowie też nie jest kraina mlekiem i miodem płynąca, a chłopaki grają, że aż same ręce do oklasków się składają, raz po raz zaskakując swoja postawą. W Opolu też różowo nie jest, a jednak potrafią być w środku tabeli. Dziwi znów słaba postawa potentatów finansowych wpieranych "miedziową" kasą, bo pomimo ogromnych zmian na ławce trenerskiej i wymianie składu, tam póki co postępu nie widać i znów jak co roku jest tam "przeciętność", żeby nie napisać: "poniżej oczekiwań" kibiców i sponsora. Zatem powstrzymaj swoje emocje i zastanów się zanim coś znów napiszesz...

| Odpowiedz
blokuj
Sybilla

Jestem dumna ze pochodze z Opola jak Ciebie czytam...
Tak trzymac w rozmowach z tymi fajansiarzami! :)
Czesc tych baranow traktuje Gwardie jak jakis szkolny klubik ... a przeciez tu grali Szmal , Mrowiec , Klempel , Przybeccy ( tato i piotrus ) , Wilanowski , bracia Gamrot , Botor , Szychta , Malaka , Malcher et cetera - nie wspomne o MEGA HISTORI Druzyny z Opola/Szczepanowic czy Opola/Groszowic MISTRZOW I VICEMISTRZOW Polski ( wielokrotnych )... A gdzie wtedy byly ( z calym szacunkiem , ale uzywajac jezyka kolegi z Pulaw ) te cale Azoty Pulawy ??? Odpowiedz w czarnej du... :):):)!!!!
Przeciez Oni powstali w 2003 ... a jkkkk tu belkocze jakby Azoty rzadzily od 50 lat w Polsce!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.