Wątek dotyczący artykułu

King Wilki Morskie bez szans w Słupsku. Świetny mecz Harpera

Tak jednostronnego spotkania chyba nikt się nie spodziewał. Energa Czarni od samego początku rozdawali karty, pokonując ostatecznie King Wilki Morskie 93:81. Na pochwały zasłużył Demonte Harper, zdobywca 29 oczek.

przeczytaj cały artykuł

ECSfan

No Stelmet BC niech się już tak nie czuje faworytem, dochodza do nas posiłki w postaci 2 zdolnych graczy...będzie petarda w tym sezonie. Blass-Harper-Mbodj to będzie bardzo groźny tercet w lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ECSfan

Chodzi o fakt, że hura optymizm jest przesadny, nie mówię, że Czarni to faworyci, na dzień dzisiejszy głupotą jest kogoś stawiać, bo tylko jedna kolejka, dopiero po 5 kolejkach można dawać jakiś ogólny zakres wyobrażeń. Stelmet jest mocny ale i będzie wymęczony pucharami, dodajmy, że są luki na pozycji centra i rozgrywającego (w zwyczaju sporo znajdzie się lepszych) ale jest jedna solidna broń a mianowicie Ponitka jaki swój poziom jestem pewien utrzyma. I może Grucha dostanie więcej szans i będzie grał jak u Czarnych. Jeśli Szewczyk nie ucierpi to też jako center będzie dawał rade jednak zbyt mocno ucieka na obwód i zostawia luki pod koszem. Mówi się 1 miejsce Stelmet a reszta walczy o pozostałe miejsca ale prawda jest taka, że i o mistrza może powalczyć kilka ekip. Rosa, Anwil, Czarni mogą być bardzo groźni. Pomimo przegranej Rosy z Anwilem to na dłuższą metę widzę ich bardzo wysoko. Ale poczekajmy do połowy sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

A niech Czarni stawiają się......będzie ciekawie......
Jesteśmy faworytem, jako Mistrz ......jesteśmy, ale czas pokaże, co się wydarzy;)
Pycha kroczy przed upadkiem, zatem pyszna nie jestem........., ale wierzę w swój zespół:) Pamiętasz też, że jestem fanką Jerela? Dla niego będę kibicować Czarnym, ale do czasu....., jakby co.......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ECSfan

Pamiętam pamiętam ;) I z tą pychą bardzo dobrze prawisz, sam więc piszę, by jeszcze nie ogłaszać mistrza ogólnie zawsze tak piszę i głoszę, bo bardzo nie lubie faworyzacji kilkadziesiąt meczów do przodu, teraz wiem, że nic nie wiem z wyjątkiem tego jak będzie ciekawie...z nadzieją na finał i może i z ZG, bo was nie powiem lubię, elegancko się rozwijacie, sam finał to historyczny sukces a wygrana byłaby czymś wspaniałym aż do smutnego momentu w którym znów przez staruszkę Gryfię będzie trzeba klasycznie odpuszczać puchary...Nowe Pantery ponoć z lig Francuskiej i Włoskiej więc może być bardzo groźnie. Wiele niewiadomych, wiemy o tym, że winnych plonów ptaszki z Koszalina nie zniszczą i też to, że Pantery lubią gryźć Wilki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.