Wątek dotyczący artykułu

Kamil Mokrzki: Kibice powinni być razem z nami

Rozgrywający Gwardii Opole popisał się w końcówce wygranego 27:26 meczu ze Śląskiem Wrocław kilkoma skutecznymi akcjami, które wydatnie pomogły jego drużynie w przełamaniu poważnego kryzysu i osiągnięciu sukcesu.

przeczytaj cały artykuł

bas001

Dokładnie to co pisałem, facet grzmoci jak Clint Eastwood w Brudnym Harrym swoim Magnum 44...tyle,że to czas przeszły...teraz to kapiszon na odpuście...ale ja myślę, że chłop się odbuduje, tylko trzeba grać na niego, tak jak w Kielcach grają niektóre piłki typowo na Bieleckiego-rozegrać piłkę i przygotować akcje na rzut z 9-11 metra...Tylko jedna rzecz mnie niepokoi, czy trener ma to w w swoim repertuarze zagrań, lub też czy źle rozpisuje rolę dla niego. Kedzo oprócz rozegrania przede wszystkim bombardier i taka powinna być jego rola na boisku i to trzeba ostro rozpracowywać na treningach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KS_GWARDIA_OPOLE

Nie rozumiem , przecież on nie mógł zapomnieć jak się gra i rzuca....Nikt z nas nie wie gdzie jest problem...ale chyba to nie problem ustawić dwie , trzy zagrywki wykorzystujące możliwości zawodnika...Narazie jego gra polega na " zamknij oczy i do przodu" 90% kończy się faulem w ataku...Jezeli nawet ma problem z wyskokiem to niech rzuca z podłoża...ma taką lufe że za którymś razem się wstrzeli.. :-) Może właśnie bez względu na jakość gry niech zagra całe spotkanie z Wisłą..??? Może wreszcie zaskoczy.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.