Wątek dotyczący artykułu

Nikola Kedzo: Kiedy się zaadaptuję, mogę dać Gwardii więcej niż obecnie

Prawy rozgrywający Gwardii Opole nie spełnia jak dotąd pokładanych w nim nadziei. Chorwat powiedział jednak, że do pokazania pełni umiejętności potrzeba mu jeszcze nieco czasu.

przeczytaj cały artykuł


bialyy

Trzeba dac Nikoli czas lub dobrego trenera.. mysle że Rafal jest za słaby na extra klasę. ..u nas Prce tez za Markovica i na poczatku Skutnika co grał??? Dno żal było patrzeć a teraz lider...Kedzo tez ma predyspozycje warunki i rzut mocny. . Mysle ze pod wodza Skutnika to byłby calkiem inny gracz..teraz Skutnik to samo robi z Orzechem na początku każdy się wkurzal ze grał a teraz z meczu na mecz wartościowszy gracz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bas001

Może i racja z tym trenerem...jak na razie to cała postawa Gwardii nie rzuca na kolana, bo sama wola walki to nie wszystko, co dobitnie pokazał ostatni mecz...9 :0 i pierwsza bramka dopiero w 14 min. meczu, tego nie można tylko i wyłącznie tłumaczyć, że gramy z drugą drużyną ligi. Coś nie gra w drużynie i widać to gołym okiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.