Wątek dotyczący artykułu

WTA Tiencin: Agnieszka Radwańska rozbiła kolejną rywalkę i jest w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska oddała tylko dwa gemy Chince Qiang Wang, wygrywając 6:1, 6:1 w II rundzie turnieju WTA International rozgrywanego na kortach twardych w Tiencinie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
omi ex machina

Ja mam galerię :) Uroda Belindy zasługuje na większą wymiarowo ekspozycję a nie malutki aveczek ;P
sportowefakty.wp.pl/kibice/zdjecia/3047/belinda/2-42557/duze#photo-start

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jadro ciemnosci

Eeee tam to się nie wysiliłeś. Jak założysz Beli Bencic - Polish Fan Club, zaczniesz jeździć za nią na turnieje - no to wtedy zasłużysz na honory :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omi ex machina

Fan klub mam zakładać i się nią dzielić z innymi!? Jeszcze czego :D
Na jej punkcie może oszalałem ale zmysłów jeszcze nie postradałem ;P
Ja się tak tylko boję żeby ją żadne kontuzje nie łapały i mogła grać spokojnie cały sezon i walczyć o to co się da.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
omi ex machina

Tak swoją drogą mało nam się tenisistek rozebrało i nie mam na myśli takich sesji jak Aga że taki zakryty negliż -_^
Znasz inną poza Ashley Harkleroad ?

| Odpowiedz
blokuj
omi ex machina

No i dlatego dla takiego jej miłośnika jak ja , wizja kobiecego tenisa na najbliższe kilkanaście lat rysuje się przepięknie :) Nadzieję też żywię że Vekic zacznie lepiej grać , rozwinie się i dołączy do Belindy. Takie dwie Belinda i Donna..... Nie proszę o więcej :)

| Odpowiedz
blokuj
jadro ciemnosci

Hah a ja przypadkiem wypatrzyłem piękność na turnieju w Istambule w tym roku.

http://img.hurriyet.com.tr/_np/2016/28782016.jpg - Ipek Soylu :D
Szkoda tylko, że w gra w tenisa jej niespecjalnie idzie :(

| Odpowiedz
blokuj
omi ex machina

Masz mistrzowskie oko!!!
Belinda Belindą ale szczerze - piękniejszej tenisistki od tej Ipek nie potrafiłbym ci wskazać. Jeśli jest w niej coś niedoskonałego to chyba tylko słaba gra -_^

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

A to już stwierdzenie faktu i to w sposób powiedziałbym wręcz delikatny też będzie na cenzurowanym? Ma pryszcze i co mamy udawać, że nie ma? I jakbyś nie zauważył włączyłem się do rozmowy o szukaniu tego ideału i nie widzę w tym nic złego, bo czemu nie? A jeśli o moją cerę idzie to też nie jest idealna i cóż z tego? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ALLEZ

to przyjrzyj sie drugi raz. Najlepiej Petrze Uberalovej. Ale jak chcesz wypatrywac dalej, to polecam jedno nazwisko, ktore bedzie hot : Paula Badosa. http://sportowefakty.w...hoto-start
Zupelnie do Hiszpanki niepodobna ale z rodakami laczy ja upodobanie do ziemi - to swieża mistrzyni wielkoszlemowa RG (na razie juniorska :) )
Swoj pierwszy profesjonalny tytuł zdobyla w 16-te urodziny... - ktora z Polek /procz Agnieszki / moze to o sobie powiedziec?

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Oprócz tych warto też wspomnieć Lim, Hesse, Lehnert czy młodziutką Gasanovą która też będzie hot nie tylko z wyglądu. :)
Tak na szybko. ;)

| Odpowiedz
blokuj
ALLEZ

Zamiescilem wlasnie zdjecie Badosy u mnie w galerii. Nie wiem, dlaczego nie jest widoczny link, ktory podalem ponizej.
Ale spoko, ten link i jej zdjecie widac na moim profilu sportowefakty.wp.pl/kibice/zdjecia/2919/mlodzi-i-piekni/5#comment_9176728

| Odpowiedz
blokuj
Radagtor

Hingis to akurat nie Szwajcarka.

"Czeszka tylko mnie rozśmiesza, chociaż lubię Czechów -
Gdybym wydał sie za Czeszkę, umarłbym ze śmiechu!"
:)

| Odpowiedz
blokuj
ALLEZ

Bencic podobnie jak Martina Hingis ma slowackie /nie czeskie !/ pochodzenie. Tak mowi w domu, ma takze slowackie obywatelstwo. Dziadek byl swietnym hokeista w najlepszym slowackim zespole, stad ojciec Belindy tez uprawial hokej

| Odpowiedz
blokuj
Radagtor

Jak tam było tak tam było ale zawsze jakoś było.
A było tak: Hingis urodziła się w 1980 roku czyli jeszcze w Czechosłowacji. A więc wedłg ówczesnej nomenklatury była Czechosłowaczką.
A że urodziła się w Koszycach to może sobie teraz podawać w papierach, że jest Słowaczką.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.