Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga: Zmiany nie były potrzebne

Po ostatnim w tym roku turnieju reprezentacyjnym w wykonaniu polskich siatkarzy, przyszedł czas na podsumowanie. Stephane Antiga przyznał, że miał możliwość dokonania zmian w składzie na mistrzostwa Europy, ale nie widział takiej potrzeby.

przeczytaj cały artykuł


Jak Feniks z popiołu

Było Mistrzostwo Świata.
Odeszło kilku podstawowych zawodników. Przyszedł czas na budowę nowego zespołu - jego wyniki:
*4 w Lidze Światowej,
*3 w Pucharze Świata,
*5 w ME ( a ktłóre było podczas poprzednich ME ).
Oceniam pracę trenera i drużyny nadal bardzo wysoko.
A jak się komuś nie podoba, to niech sam zagra,,,, albo stąd spier...a.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

Nie chodzi o wyniki tylko o to, że właściwie nawet nie próbowaliśmy znaleźć zmienników dla podstawowych graczy przez cały sezon reprezentacyjny i zamiast ogrywać młodych graczy oraliśmy cały sezon praktycznie jedną szóstką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Odeszło dwóch podstawowych zawodników, czyli Wlazły i Winiar. Guma u Antigi pełnił już rolę drugiego, oczywiście bardzo ważnego, ale drugiego. Igła w MŚ był tylko statystą. LŚ przyniosła 4 miejsce, występ przyzwoity, ale finał już poniżej możliwości, co pokazał chociażby wynik przeciętnej Serbii, z jednym obowiązkowym, a i tak wymęczonym zwycięstwem, z rozbitymi całkiem kadrowo Włochami. W PŚ trzecie miejsce, ale realnie poza czwórkę wypaść byłoby trudno, bo oprócz nas liczyli się jeszcze tylko Amerykanie, Włosi i Rosjanie, a dwie pierwsze ekipy nas wyprzedziły, nieznacznie bo nieznacznie, ale jednak. ME - 5 miejsce, ale z kim myśmy tu zagrali? Belgia, Białoruś i 2x Słowenia, na której nasz udział ostatecznie się zamknął. To jest realna ocena osiągów reprezentacji. Możesz to oczywiście oceniać wysoko, bo to Twoje święte prawo, ale nie obrażaj tych co mają trochę inne zdanie i inne wobec mistrzów świata oczekiwania. Argument typu "sam zagraj" jest chyba najgłupszym jaki można na tego typu forum usłyszeć, bo właściwie podważa sens jakiejkolwiek dyskusji pomiędzy kibicami, a i sens jakiegokolwiek zawodowego sportu, bo bez kibiców wszyscy by co najwyżej dla zdrowotności po parkach truchtali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.