Wątek dotyczący posta na blogu

Raul Gonzalez Blanco -kończy karierę piłkarską

użytkownik usunął konto

"En Angel de Madrid" -"Anioł z Madrytu" Prawdopodobnie jest to ostatni blog na SF, więc postanowiłem poświęcić go dla osoby wyjątkowej... dla mnie i zapewne dla wielu tysięcy fanów talentu piłkarskiego Raula...„Potrzeba wielkiego talentu, aby poznać dogłębnie tak złożoną grę. Potrzeba wielkiej przebiegłości, (…)

przeczytaj cały artykuł

margota

Szaki blog świetnie się czyta :))
Napisany jest zrozumiałym dla mnie słownictwem i nie ukrywam, ale naprawdę z przyjemnością przeczytałam o byłym piłkarzu Realu. Mąż podpowiedział mi, że niezbyt ładnie postąpiono z nim przy odejściu.
Natomiast martwi mnie Twoje stwierdzenie, że to ostatni blog !
Czemu ? Dlaczego ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kasyx

Myślisz, ze jego uwielbienie dla PiS, to klasyczna zmyłka?:)
Ale nie zaśmiecajmy Szakiemu bloga, o moim drugim w kolejności piłkarzu Realu, którego lubię:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

No ja trochę Go traktowałem jak rywala dla Raula, choć w duecie dobrze im się grało. Nie zapomnę mu jak wyeliminował ze swoim Monaco Real z LM ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
szakaluch

Mąż podpowiedział mi, że niezbyt ładnie postąpiono z nim przy odejściu.

Nie było tak źle...Raul odszedł do Schalke gdzie grał z sukcesami w pierwszym składzie, w Realu osiągnął prawie wszystko, niestety przy tej konkurencji w Realu czekała ława na niego ;P Mam nadzieję, że wróci jeszcze do Realu w jakiejś ważnej roli :))
Blog prawdopodobnie ostatni bo już nie ma dla mnie ciekawych tematów, o Decimie już było, Di Stefano, Ronaldo i teraz o moim największym idolu piłkarskim Raulu, ale jeszcze dużo pracy jest z tym blogiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
margota

Może Casilias ?? O nim mało się mówi a pożegnanie przez Real było gorzej niż złe. To już osobiście widziałam.
Blogi są pisane o piłkarzach, ale jeszcze nie widziałam by był o bramkarzu.
Jeśli chcesz ten poprawić to OKi :)) Przy okazji nad zdjęciem piłkarzy w białych strojach jest napisane Real Madry.. To "t" ;)
Miłego wieczoru :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
szakaluch

Przynajmniej teraz wiem, że czytałaś ;D
Ikera bardzo lubię, ale to tylko część mojej sympatii i uwielbienia dla Raula ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
margota

Zawsze piszę prawdę ;) Przynajmniej w większości :)
Szaki, przy tak świetnym blogu literówek nigdy się nie zgłasza, to zaciemnia obraz sytuacji ;) Szczerze tak myślę :))
Miłego wieczoru :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.