Wątek dotyczący posta na blogu

Raul Gonzalez Blanco -kończy karierę piłkarską

użytkownik usunął konto

"En Angel de Madrid" -"Anioł z Madrytu" Prawdopodobnie jest to ostatni blog na SF, więc postanowiłem poświęcić go dla osoby wyjątkowej... dla mnie i zapewne dla wielu tysięcy fanów talentu piłkarskiego Raula...„Potrzeba wielkiego talentu, aby poznać dogłębnie tak złożoną grę. Potrzeba wielkiej przebiegłości, (…)

przeczytaj cały artykuł

Miasto mistrzów - Kielce

Człowiek legenda,niesamowity zawodnik wydawało się,że rekord przetrwa wiele lat,ale został pobity.Może spokojnie odejść na zasłużony odpoczynek.Rekord przypadł własciwej osobie i nie ma się czego Raul wstydzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Ja już tak nie uważam...ani po Raulu, ani po Ronaldo niech nie zastrzegają. Na pewno jakaś wspaniała "7" zagra jeszcze w historii Realu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Ja uważam że taki skład jaki miał Real wcześniej nikt nie miał: Ronaldo,Figo,Raul,Beckham,Zidane i chyba takiego składu nikt nie zrobi teraz.Nie było słabych punktów jeszcze chyba Roberto Carlos był?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
szakaluch

chyba Roberto Carlos był

Może przede wszystkim... najlepszy lewy obrońca w historii według mnie, te jego rajdy i niesamowita petara w nodze ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
marco928

Co, Raul powinien być zastrzeżony? Chyba o jego numer Ci chodziło. :P
Wg mnie mimo wszystko nie. Kiedyś Szakal zrobił nawet bloga poświęconego temu tematowi. Myślę że sam Raul nie chciałby żeby tak się stało. Jak grał w klubie to 7 bezwarunkowo była jego, CR7 grał z 9. Myślę że gdyby został w drużynie, to tak by to zostało, chyba że sam z własnej woli chciałby oddać numer. Nikt by od niego nie wymagał żeby go oddawał, nawet Ronaldo jak przyszedł o to nie prosił. To samo było z Beckhamem jak przychodził do Madrytu. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
marco928

No ale generalnie chodziło o zastrzeżenie numeru. :P
Wg mnie w tylu wielkich klubach na przestrzeni lat, gra taka liczba wspaniałych graczy, że jakby wszystkim zastrzegali numery, to następne pokolenia musiałyby grać z rzymskimi numerami na plecach. :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marco928

Chodziło mi o to że tak jakby sam naznaczył CR7 na swojego następce, na tego który przebije jego rekord. Już to było wiadomo dawno przed tym spotkaniem, jednak mimo to dostaje koszulkę od Raula, od jednej z największych legend klubu. Jasne że to było święto Raula. To zdjęcie wg mnie tylko to potwierdza. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.