Wątek dotyczący artykułu

WTA Tiencin: Agnieszka Radwańska zdobyła 16. tytuł i zagra w Singapurze!

Agnieszka Radwańska oddała trzy gemy reprezentantce Czarnogóry Dance Kovinić i została triumfatorką turnieju WTA International w Tiencinie. Polka zapewniła sobie kwalifikację do Mistrzostw WTA.

przeczytaj cały artykuł

omi ex machina

Brawo Aga. Zrobiła co miała zrobić jak na główną faworytkę turnieju przystało :)
Mam nadzieję że w przyszłym sezonie nie będą jej potrzebne tak małe turnieje bo jednak w takich nie ma z kim grać by mecze były ciekawe i chciało się je oglądać. Bo mówię szczerze że poza setem w taju z Kuliczkovą , reszta niestety wiała nudą i jak dobrze nie ocenić grę Agi to grała z bardzo nierównymi dużo psującymi rywalkami a na dodatek ta finałowa zielona -_^

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Sądzę, że ten turniej dał jej jednak jeszcze jedną ważną korzyść - w dość komfortowych warunkach rozpracowała sobie kilka "młodych gniewnych", które niedługo mają szansę znacznie mocniej zaistnieć w rozgrywkach. Poza tym, turniej najlepiej płatny z Internationali, które odbywają się w tym tygodniu zakontraktowany wiele miesięcy wcześniej....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omi ex machina

Korzyści na pewno ma z tego turnieju. Ja jedynie z punktu widza tamto napisałem chociaż z tego turnieju także i dla siebie widzę korzyść bo jakby Aga nie grała z Kuliczkową to prawdopodobnie prędko bym jej nie zobaczył a spodobała mi się :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.