Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Kasprzak bez argumentów. Zaakceptuje warunki Stali?

Krzysztof Kasprzak nie doszedł jak dotąd do porozumienia z gorzowską Stalą w sprawie kontraktu na przyszły sezon. Zdaniem Zenona Plecha, po tak słabych rozgrywkach w swoim wykonaniu, żużlowiec powinien przystać na mniej korzystne warunki klubu.

przeczytaj cały artykuł

kaz

Myślę, że po sukcesie KK w 2014 roku, stało się dobrze, że nie zdobył np. mistrza w 2015. Nie wiem co by teraz było, czy ktokolwiek byłby w stanie zapanować nad jego charakterem i umysłem.
Trzeba dorosnąć do tego, aby odnosić spektakularne sukcesy. Wiadomo, każdemu może się przytrafić pojedynczy sukces, ale nigdy na dłuższą metę. Moralnie ujmując zawiódł Stal, więc powinien się ukorzyć, ale czy to zrobi? Może być problem bo jego ,,ego" tego nie zniesie. Chyba powinien zmienić klub i wszystko zacząć od nowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stanley

Tylko jakie Krzysio będzie miał wyjście. Przystać na warunki gorzowskiego klubu. Lepszych warunków inny klub mu nie da i może wylądować w Nice Liga. To było by dla niego "dnem".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Można przytoczyć dwa przysłowia:
- na bezrybiu i rak ryba lub
- każda potwora znajdzie swego amatora.
Jeśli KK nie przystanie na warunki Zmory, to pójdzie gdzieś za mniejszą kasę i Nice to być nie musi.

| Odpowiedz
blokuj
Manhattan

W przypadku KK są 3 możliwości:
1) podpisze aneks finansowy na warunkach Stali,
2) odejdzie z klubu na mocy porozumienia stron,
3) dostanie za podpis 150 tys. i zasiądzie na ławie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
GWfan

Przewidywalny pkt 1) . Jeśli nie dojdzie do skutku - patrz pkt 3) . Tak słyszałem . A i chyba on specjalnie wyjścia nie ma

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Tylko o jednym trzeba wiedzieć. Nikt nie będzie ryzykował kontraktu wyższego od gorzowskiego, na nie pewnego zawodnika. Ponadto samo dochodzenie do formy w nowym otoczeniu zawsze jest trudniejsze, zwłaszcza przy charakterze Krzysia. Uważam, że dla Kasprzaka to albo Gorzów, albo niższa klasa rozgrywek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.