Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska piątą uczestniczką Mistrzostw WTA

Agnieszka Radwańska jako piąta wywalczyła awans do Mistrzostw WTA, które w dniach 25 października - 1 listopada odbędą się w Singapurze. Krakowianka wystąpi w kończącym sezon turnieju po raz siódmy w karierze.

przeczytaj cały artykuł

steffen

Powodzenia w Singapurze ! :)

Fajnie byłoby trafić w grupie na Kerber, pewnie mielibyśmy kolejny ciekawy mecz do obejrzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omi ex machina

Jaką byś ułożył najłatwiejszą grupę dla Agi z uwzględnieniem zasad losowania czyli że musi mieć jakąś z pary 1-2 , 3-4 i 7-8 na stan dzisiejszy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omi ex machina

Masza i Petra jednocześnie odpada bo są obecnie 3 i 4. Jedna z nich tylko.
Wybór jest Simona czy Garbi , Masza czy Petra , Lucie czy Flavia?
Hmm..... jakkolwiek Aga wylosuje , ciężko będzie.

| Odpowiedz
blokuj
Muzza

Ja bym chciał Simonę, Maszę i Flavię. Flavię, bo Aga ma z nią duże szanse. Maszę bo dawno nie grały, a ich mecze mnie osobiście elektryzują, poza tym chciałbym żeby Petra i Garbi dobrze wypadły (najlepiej obie w 1/2 z drugiej grupy). Simona wiadomo, jest do ogrania, ale ostatnio też była, a Aga się jakoś speszyła i przegrała :) Prawda jest taka, Aga może zagrać w Mastersie naprawdę bardzo dobrze, ale może przegrać wszystkie mecze. Zobaczymy co się wydarzy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Seb Glamour

No i przegrała Angie....mam takie wrażenie,że ma leciutki dołek formy....oczywiście gra dobrze ale wg.mnie to nie jest to co grała choćby miesiąc temu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.