Wątek dotyczący artykułu

Mirosław Kowalik: Chciałbym, żeby w Ekstralidze został GKM Grudziądz

Tegoroczne zmagania Nice Polskiej Ligi Żużlowej wygrała ekipa Lokomotivu Daugavpils. Wiadomo już, że Łotysze nie wystartują w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

SPIWEJ

"Moim zdaniem Grudziądz nie zrobił niczego złego. Miał prawo zbudować silny skład, zrobił to i czeka na swoją szansę"
Rany Boskie Panie Mirosławie.
Co Grudziądz zbudował? Silny skład? Pan raczy sobie ze wszystkich żartować!!!
To jest dokładnie ten sam skład ( niepełny, bo bez Golloba ), który w dopiero co zakończonym sezonie zdobył bodajże 32 pkt najwięcej na wyjeździe.
Cała EEL nie może się wprost doczekać decyzji o pozostawieniu GKM w tym "silnym składzie" w Ekstralidze, bo niektórym do tej pory czkawką odbijają się mecze z GKM, po których musieli punktówki za 70 pkt wypłacić.
A GKM ma się bardzo dobrze, bo oni wypłacali za 30 pkt, a i tak się utrzymają.
Reszta ligi znowu zrzuci się na GKM i na ich "silny skład" w EEL...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PrzemoUniaLeszno

Za chwilę dostaniesz ripostę, że u siebie jednak powalczyli. W sezonie 2015, największe porażki należały do GKM. I czas to sobie powiedzieć. Zespół beż żadnego punktu bonusowego. Wszyscy stawiali sobie jeszcze przed sezonem +3 w dużych. Każda z ekip zdobyła bonusy na GKM, gdzie więc ten wielki skład? No fakt, ale przecież długów, kredytów nie mają.
Zapominają się trochę, bo w dzisiejszym sporcie, szczególnie tych walczących o najwyższe laury, to coś normalnego.
Pewnie że nie mieli za dużo do wypłaty, skoro nikt nie punktował.
Z takim składem każdy by zaoszczędził.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamila Kula

Jako kibic powinieneś wiedzieć co to jest rozczarowanie, kiedy obietnice były wyolbrzymione. Zresztą przed sezonem zawsze ma się nadzieję w trakcie sezonu człowiek czasem przeciera oczy ze zdziwienia. I nic na to nie poradzisz niestety((( Jednak będąc prawdziwym kibicem obiektywnie oceniasz sytuację, nikogo nie urażając, żużlowcy są tylko ludźmi i oprócz kontuzji, które się im przytrafiają są jeszcze inne aspekty, a mimo to trwasz przy swoich i w momencie chwały i w momencie porażki. Ja dziękuję GKM-i za te perełki na własnym torze, to było widowisko na miarę dumy kibica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
PrzemoUniaLeszno

Poradzisz, jak zaczniesz rozumieć istotę a nie udział. Udział ponoć liczy się na każdej olimpiadzie, a jak przychodzi co do czego, to wspominasz tylko medalistów, rekordzistów. Uważam siebie za prawdziwego kibica i tym bardziej nie dopuszczam, nie akceptuję rozwiązań typu GKM w Elicie, chociaż nie awansował na torze.
To logiczne że każdy kibic GKM będzie zadowolony, ale nie oznacza to że ma nie dostrzegać faktów. A fakty są takie, że dzięki Wam, wiele klubów wypłaciło więcej za punkty, i dobrze. Jednak nie można myśleć w taki sposób przez cały czas. I o jakich perełkach na torze GKM ty mówisz? Że jadąc w najsilniejszych składach ( przypomnę że unia nie jechała z wami u was w najsilniejszym składzie) wymęczyliście kilka zwycięstw? I nic więcej. To dużo za mało, aby mówić o perełkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Krasnolud

Oczywiście Ostrów, Rybnik czy nie wiem kto tam jeszcze zbudują lepszy skład niż miał Grudziądz w tym roku :) Liczę, że w końcu doczekam dnia kiedy wszyscy inteligentni inaczej zrozumieją, że EL ciągnie na siłę Grudziądz do siebie a nie odwrotnie. Tak czy owak ja mam nadzieję, że nie przyjmiemy tej dzikiej karty jeśli będą nam ją wciskać a EL pojedzie w siódemkę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
SPIWEJ

Nie chcę mi się polemizować z takimi wpisami. Napiszę w Twojej konwencji.
Liczę, że w końcu doczekam dnia, że GKM wywalczy awans, ewentualnie obroni się przed spadkiem na torze a nie przy zielonym stoliku.
A merytorycznie to wolę 6 meczy u siebie w rundzie zasadniczej i niewykrwawianie się finansowe po meganudnym meczu z GKM niż osiem drużyn w EEL.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.