Wątek dotyczący artykułu

Piotrkowianki sprawiły dużą niespodziankę. Energa bez punktów

Sporą wojnę nerwów przeżywali kibice w Koszalinie. Ich ulubienice przez większość meczu były na prowadzeniu. Ostatecznie jednak musiały przełknąć gorycz przegranej. Piotrcovia wygrała w Superlidze swój pierwszy wyjazdowy mecz 27:26.

przeczytaj cały artykuł

Dejw010

Dla mnie sędziowie sędziami.. .ale brak mózgu i umiejetności naszej trenerki przerosły mnie...
Jak można cały mecz grać tak samo w obronie... Cała hala ogląda i widzi, że całym motorem napędowym w Piotrcovii jest Szymańska z Wypych - ZERO wykluczeń indywidualnych w obronie... (Jak można grać w przewadze i nie bronić indywidualnie Szymańskiej, która nam rzuca bramka za bramką... to tylko sztab szkoleniowy Energii wie)
Decyzje Pani Unijat odnośnie gry w ataku też ciężkie do wytłumaczenia logicznego... Jak można cały mecz grać z Roszak w ataku gdzie KAŻDY widzi ze ona jest niesamowicie wolna a my nie gramy sparingu by mogła sobie trenować ustawienia.
Dzisiaj Energa nie zagrała chyba żadnej akcji rozrysowanej przez trenerkę, to po cholerę nam w ogóle jest tam trenerka...
Ustawienia typu -> zbieganie Michałów na skrzydło, a Stasiak na koło nie ma w ogóle logicznego wytłumaczenia :)
Nie wiem czy można także wyjaśnić, dlaczego Kołodziejska przez ponad połowę pierwszej części meczu siedzi na ławce, a gramy zmienniczkami...

Z całym szacunkiem do Pani Unijat, ale proszę się uczyć trenowania w niższej lidze bo brak umiejętności jest niesamowity...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vrc

Opinia o trenerce - nic dodać nic ująć.
Dlaczego nie wpuścila siódmej zawodniczki zamiast bramkarki.
Również polecam szkolenie u Pana Edwarda lub pooglądać mecze ligi mistrzów lub lig skandynawskich.
Moze wtedy coś z tego będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ronald

To był mecz ZESPOŁU (Piotrkowia) versus ZAWODNICZKI (Energa). Reszta uwag, słusznych zresztą, nie ma znaczenia. Byłem na meczu Energi w Szczecinie, dzisiaj w Koszalinie. Opinii o koszalińskiej Enerdze nie zmieniam. Jest kiepsko, ale jak słyszałem źródła trzeba szukać w organizacji i zarządzaniu (?) w klubie. Czy tam ktoś jeszcze rządzi (poza trenerką Unijat) ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
vrc

Z tym zarządzaniem klubami to w połowie klubów ekstraklasy jest coś nie halooo.
Tam gdzie jest to w miarę poukładane są sponsorzy, kibice i wyniki.
Niestety w większości to raczej totalna amatorka z brakiem pomysłów na rozwój drużyn.

| Odpowiedz
blokuj
Ronald

Od lat obserwuję jak się układa w klubach. Prawda, jest różnie. W Lubinie, Szczecinie, Gdyni jest całkiem dobrze. Są stabilne zarządy i dobre zarządzanie. Wyniki, aż zazdrościć. Koszalin też miał dobre zarządzanie, ale coś siadło po zdobyciu medalu,teraz jest źle i w kuluarach mówi się, że będzie jeszcze gorzej . W Lublinie dziwne rządy, ale wyniki mają. W pozostałych klubach zarządzanie nie jest stabilne i wyniki też. W sumie, masz rację.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.