Wątek dotyczący artykułu

Marcin Jędrzejewski: Dobrze mi w Polonii. Chciałbym w niej zostać

Marcin Jędrzejewski nie miał w tym roku pewnego miejsca w składzie bydgoskiej Polonii, ale jak przyznaje, z chęcią reprezentowałby barwy tego zespołu także w kolejnym sezonie.

przeczytaj cały artykuł

gacek

Marcin przyszedł z Opola po kilkuletniej tułaczce gdzie jak sam mowi, by jezdzic musiał pożyczac pieniądze od żony na olej...nie wiem co sądzic o jego postawie w tym roku ..? z jednej strony Wozniak dawał mu tych szans bardzo mało ,a gdy już go wystawiał ,to zaraz na głęboką wode ,na trudne wyjazdy,dlatego naprawde trudno ocenic ten sezon w Siopka wykonaniu.....jak dla mnie powinien zostac ,choc to jest zależne od celow jakie nowy własciciel postawi......jednak mimo wszystko ja bym mu dał szanse powalczyc o skład..to swojak i nasz wychowanek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Gacuś jest dokładnie tak jak piszesz. Dodam tylko,że Marcin po wielu latach tułaczki zasłużył wręcz na starty w Polonii,nie tylko tym ,że jest wychowankiem,ale również swoją postawą gdzie mimo przeciwności losu,zawsze walczył i oddawał wręcz zdrowie dla swojego macierzystego klubu. Szkoda tylko,że trener Wożniak faworyzował innych zawodników kosztem Marcina.
Dla mnie Siopek w Polonii - jestem na TAK!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dołek EL

Marcin "Siopek" tylko w Polonii !!! super walczak i świetny człowiek. Nie wiem dla czego, moim zdaniem był trochę dyskryminowany przez Woźniaka (tak jak kiedyś przez Plecha) a już jego brak w półfinałach z Dauga to był szczyt, pierwsze wiadome było że bezbarwny Miśkowiak na wylocie, dwa Kościecha słaba końcówka sezonu (mimo że cały sezon na delikatny plus)no i Siopek pewnie najtańszy. Sądze, że na sezon 2016 powinien zostać bo brakuje wartościowych Polaków w lidze, a optymalnie jest jak klub ma do dyspozycji min 3 polskich seniorów, jeżeli będzie nowy właściciel to kogo weźmiemy z Polaków? zostanie Szymon i co weźmiemy Świderskiego i Chrzana ;-), bez jaj, tylko idioci pozbędą się Siopka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.