Dyskusja

woj Mirmiła

przejdź na stronę użytkownika

Tom_J

To co trzeba zrobić, żeby mieć z Tobą przyjemność na tym błocku? ;)
Jakieś CV i podanko wysłać najpierw? :P XD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мαяgιτ

Normam zawsze swoim podwłdnym proponuje : Podanie w dwóch egzemplarzach, czapkę z miękkim daszkiem, wiatrówkę i lakierki :)
Wydaje mi się że pójdę w Jego ślady, z tym, ze ja dotatkowo wymagam jeszcze jakiegoś męskiego aktu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Τατθθ

Ja odnoszę wrażenie, że wtedy przeważył Jej altruizm. Zlitowała się nade mną żebym nie przydepnął sobie klejnotów rodzinnych twardym butem :D

| Odpowiedz
blokuj
мαяgιτ

Teraz zauważyłam, że jesteśmy ponurakami, bo nasze avki są mało barwne :( Chyba będę musiała coś z tym zrobić, żeby odciąć się od tych smutasów :D

| Odpowiedz
blokuj
мαяgιτ

Wszyscy mówią do mnie Margo, ale i tu nie ma na końcu wyrazy A :)
Matgita kojarzy mi sie ze starszą dystyngowaną matroną, a ja jestem przeciwieństwem tego :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
мαяgιτ

Tak też niektórzy zdrobniają moje imię. Swego czasu nawet mój mąż tak do mnie sie zwracał. Od niedawna przeszedł na pospolitą - Ej STARA :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.