Wątek dotyczący artykułu

Kibice PGE Stali poczekają na kontrakty. "Wiemy kto rozmawia z naszymi zawodnikami"

PGE Stal Rzeszów prowadzi rozmowy z zawodnikami, ale w najbliższym czasie nie należy spodziewać się podpisania kontraktów.

przeczytaj cały artykuł

Daniel Worobiec

Hancock chyba odchodzi ,więc Kildemand, Larsen, Lampart, Rempała , K.Baran powinni zostać w Rzeszowie. Ciekawe kto trafi do Rzeszy pewnie Walasek a może K.Kasprzak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Johnny Q

nie twierdze ze mam racje tylko przypuszczam
w tarnowie bedzie wiecej kasy niz w 2015
w dodatku grupa azoty start daje kase na mlodych
dlatego uwazam ze rempaly nie bedzie w rzeszowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sława

Witam wszystkich, jestem za P.Łabudzkim ale troche mnie martwi przespany rok że nie mamy sponsora na nowy sezon, co zarzad stali robił przez cały sezon??
Myślę że Greg odejdzie ale z drugiej strony facet ile ma lat, wreszcie przyjdzie ten słaby sezon i koniec kariery i mam jakieś przeczucie że to może już w nowym sezonie.Jeśli bedzie kasa na start to widziałbym skład 1.Kildemand 2.Larsen 3.Lampart 4.Sz.Woźniak 5.G.Łaguta 6.K.Rempała 7.Woryna, oczywiście K.Baran zostaje i walczy o skład ewentualnie w razie kontuzji , myslę że gdyby sie udało skleić taka ekipę to byłby młody i ciekawy skład a Ślączka kto wie czy by z nich medalu nie wyciągnął, pozdrawiam wszystkich kibiców i wielka szkoda że Łotyszy nie dopuścili do E-ligi bo się im należało a ze swoimi krajowymi i tak byliby najsłabszą drużyną więc nie wiem dlaczego się tak władze wystraszyły albo kasa za awans przy stoliku bo jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że o kasę!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
imo25

Nie ma się co czarować. Bez bogatego sponsora i przy tej sytuacji na rynku transferowym, nie mamy w Rzeszowie szans na stworzenie mocnego składu i znowu nas czeka walka o utrzymanie. Gregowi dziękujemy za super sezon, ale ja bym się o niego nie zabijał. Też mam przeczucie, że przyszły sezon nie będzie dla niego tak udany. Grisza byłby dla mnie super alternatywą. Wprawdzie to bardzo chimeryczny zawodnik, ale jak trzeba potrafi jechać na maxa. Kildemanda też oczywiście warto zatrzymać . Miał dobry sezon i w przyszłym roku powinien utrzymać tą tendencję, a może nawet będzie zwyżkował. Ciekawe kto z krajowych zawodników mógłby zostać pozyskany. Łatwo nie będzie, ale w minionym sezonie skład był montowany do ostatniej chwili i udało się utrzymać, a przy odrobinie szczęścia, tj. bez kontuzji, miejsce 4-5 było całkiem realne. .

| Odpowiedz
blokuj
Mezzo Rzeszow

W razie odejscia Grega musi byc jeden b mocny zawodnik zagraniczny,i jeden b mocny zawodnik polski.Oczywiscie nalezy dysponowac para juniorow zdobywajaca punkty.W przeciwnym razie z takim skladem ktory podales walka o utrzymanie,ze wskazaniem na spadek.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.