Wątek dotyczący artykułu

Robert Dowhan: Warda i reszty zawodników nie oszukamy

Robert Dowhan wierzy w poprawę sytuacji finansowej w SPAR Falubazie. - Klub rozmawia z wieloma ludźmi. Na dniach ukażą się ogłoszenia związane z klubem w prasie - zapowiada tajemniczo.

przeczytaj cały artykuł

kompozytor

Powiedz oszuscie dlaczego ward doo tej pory nie dostał obiecanych pieniedzy ?
Po przegranych wyborach uciekniesz w Bieszczady ?
Jaki jest powód dla którego ward nie dostał jeszcze pieniedzy? Chłopak ma złamany kręgosłup, potrzebuje duzych pieniedzy na leczenie.
Oddaj pieniądze innym zawodnikom, oszuscie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
J. Szymkowiak

Spokojnie Darcy jest wspierany przez klub. Gdyby Dowhan I Falubaz byl swinia to zamiast wspierac Warda z pieniedzy zebranych by chlopaka splacili, ale nie sa wiec cierpliwosci.
Najlepiej oczernic I zaszkalowac klub bo mial dobre wyniki przez ostatnie lata. to takie polskie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stirlitz

Jeżeli spośród wielu prawd wybierzesz tylko jedną i za tą jedną będziesz ślepo podążać, zmieni się ona w fałsz, a ty staniesz się fanatykiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stirlitz

Stań przed lustrem Heniu i przeczytaj co napisałeś :)
A poza tym ja nie mam nic do fALUBAZU ( bo chcę mieć co roku derby) ale do Dowhana już mam , bo to pchła : : owad, co zszedł na psy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stb

Nie macie licencji podobno nawet dług u Warda ktoś już od niego kupił . Ktoś kto was nie lubi . Do tego wezwanie do zapłaty w sprawie Hampela wysłała ta sama kancelaria prawna mecenasa Birki która już raz wyjeła go z Piły . Za rok jako ZKZ w drugiej lidze .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
malin1976

Byłyby jaja jakby Karkosik swoją klątwę rzuconą na Falubaz przedłużył wykupując długi Warda i nasyłając na ten klub komorników tuż przed rozpoczęciem przyznawania licencji na sezon 2016 :):):) Spadłbym z krzesła albo ze śmiechu opluł ekran laptopa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
J. Szymkowiak

Ja na Twoim miejscu martilbym sie o WTS bo bezdomny jest I zabija te dyscypline dzieki polityce Barona ktory nawet w Czewie potrafil zrobic jazde gesiego.
Torun odda kase ktora wisi Falubazowi I bedzie dobrze.
Jesli Hampel zechce odejsc to za te kase Faluaz ma dwoch zawodnikow typu Kildemand wiec spokojnie.
"Podobno" Twoja babcia byla dziadkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
JARASS

Od Torunia pewnie byście tą kasę dostali szybciej,ale Kark,a właściwie jego prawnicy sprawią,że jeszcze sobie poczekacie,i do przychodów jeszcze jej nie wliczajcie . ;o)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.