Wątek dotyczący artykułu

Robert Dowhan: Warda i reszty zawodników nie oszukamy

Robert Dowhan wierzy w poprawę sytuacji finansowej w SPAR Falubazie. - Klub rozmawia z wieloma ludźmi. Na dniach ukażą się ogłoszenia związane z klubem w prasie - zapowiada tajemniczo.

przeczytaj cały artykuł

Bob Budowniczy

Tak się kończy przepłacanie zawodników za wszelką cenę. Teraz wielu śmieje się z Torunia, że nie stać ich na klasowych liderów. Mi też się bardzo nie podobało, że nie zatrzymali Sayfutdinowa czy Warda. Może Toruń zapoczątkował koniec z mega-kontraktami, o których niektórzy prezesi tak krzyczą, a później i tak pod wpływem presji robią co innego. Niech to będzie przestrogą dla innych klubów, chociaż wątpię czy to poskutkuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

Nie piszmy lepiej kto i kiedy będzie miał kłopoty,bo dzisiejszy rozmówca też wychwalał swój klub pod Niebiosa,a teraz jest w czarnej doopie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Ale nie każdy ją dostaje:D. Póki co dostał jeden( i to na warunkach klubu) , a trzech dostało mniej niż miało w tym sezonie. Pawliccy zaś...ich już w Lesznie nie ma...a nawet gdyby doszło do niespodziewanego zwrotu to nie dostana tego co chcą...

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

O Pawlickich mi chodzi :) Oj, ja widziałam wpisy, które graniczyły z pewnością na ich temat. Ja zresztą też uważałam, że to kwestia bez dyskusji;) A co będzie jak podpiszą? Ja Ci powiem-wpadnie BallyBóg albo PrzemoLeszno i napisze, że w Toruniu nikt nie chce jeździć, a się czaili na Pawlickich jak na Zagara, Taja i nie wiadomo kogo:P

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Nie twierdze ,że takich "pewnych) postów nie było, bo są dalej. Nikt w Lesznie nie spełni żądań Pawlickich. Zostaną pod jednym warunkiem,że nikt im nie da więcej od Leszna. Są ( jest) tacy co im dają więcej.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Widzisz, w Toruniu też byli tacy co wklejali zdjęcia busa Warda itd. I do tego piję. Że zawsze są kibice którzy wierzą w coś tak bardzo, że nie przyjmują nic innego do wiadomości. Jak się nie uda-to beka jest z nich niesamowita. Ale tylko do czasu jak przydarzy nam się to samo:)

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Dokładnie.Póki co to mają tam mocnych sponsorów, ale niech przyjdzie słabszy sezon jakichś liderów lub nie daj Boże kontuzje i zaczną się problemy. W tych czasach żaden klub nie wytrzyma przez kilka sezonów przy takich kosztach. Trzeba też dodać, że po mistrzowskich sezonach zawodnicy chcą podwyżki

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

To dotyczy każdego klubu. Dotychczas Leszno nie dawało powodów do niepokoju więc nie martwmy się o nich, tylko o siebie i o to co ten Termin nam zgotuje :P

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Wczoraj rozmawiałem z kimś z klubu i nie jest kolorowo. Zrobili konkurs kontraktów i te wysokie odrzucają. Wiesz co to może znaczyć... Będzie problem z dobrym liderem. Może po wyborach się coś zmieni

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Będzie trzeba to wziąć na klatę. Czasy Karka się skończyły. Klub ma być stabilny finansowo. Były lata tłuste, mogą przyjść cienkie.

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Pewnie tak. Tylko po co tak krzyczeli z klubu po przegranych meczach, że potrzebni są dwaj mocni liderzy,że będzie walka o medale a wyjdzie z tego kupa. Chwila emocji opadła i co teraz? Nie wiem też ile w tym prawdy ale była mowa że Karkosik może w przyszłym roku wrócić

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Termiński niech trzyma paszcze na kłódkę następnym razem. Ja lubię jak Prezes działa, a nie gada. Zobacz co się dzieje w klubach? Przecież większość zdycha. Coraz mniej klubów ze stabilnymi finansami. Za chwilę okaże się że nie będzie z kim walczyć o te medale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pol

może czas wprowadzić model szwedzki w naszej lidze , płacą tam dużo mniej kasy a zawodnicy w większości ci sami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Bob Budowniczy

Presja kibiców i działaczy na to nie pozwoli. Stale jest pogoń za sukcesem więc trzeba przepłacać, a nie zawsze się to udaje. W Toruniu próbują to zrobić więc inni się z tego śmieją,a zawodnicy idą gdzie indziej bo inny prezes da więcej

| Odpowiedz
blokuj
pol

parę lat wstecz i na złoto wystarczł budżet w wysokości 4-5 baniek ,teraz potrzeba 2-3 razy więcej ,i końca nie widać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BadAngel

Słyszałeś o tym, żeby w Szwecji Prezesi sobie podbijali kontrakty za zawodników? Nie. Tam nikt nikogo nie podkupuje. A u nas?

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Ale to wina samych prezesów. Traktują kluby jak biznes a nie jak sport i nie zawsze to wychodzi na dobre. Fakt też jest taki, że odzywa się u nas więcej małych sponsorów.

| Odpowiedz
blokuj
Bob Budowniczy

Może jest to też uzależnione od sponsorów i czekają na wybory. Zobaczymy może Termiński dotrzyma obietnic które składał w sierpniu odnośnie wzmocnień i walce o medale

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.