Wątek dotyczący artykułu

Zapomniany Witalij Biełousow. Wstyd - ani centa wsparcia spoza Rosji

Ciężko to przyznać, ale po trzech tygodniach od otwarcia, bankowe konto dla przelewów z finansowym wsparciem z zagranicy wciąż świeci pustkami.

przeczytaj cały artykuł

MR trener

Przepraszam komu jest wstyd ?????? Kto to jest Witalij Biełousow ?? owszem słyszałem o nim że miał wypadek . Nigdy nie widziałem jego wyścigu a tu nagle jakiś kozak pisze wstyd dawać kasę etc .Na Warda jest a na Biełusowa nie ma . A dlaczego ktoś ma płacić na siłę . nauczcie się jak ktoś chce da a jak nie niestety nie.
Odnośnie Warda to ......był prawdopodobnie najbardziej widowiskowo jeżdżący zawodnik jakiego kiedykolwiek widziałem i sam wrzuciłem kasę bo wiem na co i dla kogo .Precz z łapami od Darcego .Zal Ci Bielusowa nr konta podany i wypłatę możesz przelać .Proste

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
dendryk

Widziałeś ostatni wypadek Jarka Hampela ? , to musiałeś widzieć Witalija Biełousowa , jak nie widziałeś , to z ciebie kibic żużla , jak z koziej ...... trąbka !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Millenium-Hall

Nikt na nikogo nie musi placic, tylko prosze nie bredzic o zuzlowej rodzinie, czy czyms takim. Jak dla mnie w momencie konuzji, kazdy jest rowny. Jezli ty cos bredzisz o widowiskowsci to sorki. niech zuzel uprawia 10 zawodnikow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Konrad

obaj to ludzie i nalezy im sie szacunek. nie bronie nikogo ale Ward nawet nie mial wykupionego ubezpieczenia na ta okolicznosc. wg mnie powinno sie pomagac wszystkim zuzlowcom ktorzy doznali ciezkich kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.