Wątek dotyczący artykułu

37 tys. biletów na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland sprzedane!

Trwa sprzedaż biletów na 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Na ten moment sprzedano aż 37 tys. biletów na zawody, które już 14 maja odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie.

przeczytaj cały artykuł

Jowita WJ

Przypominam, że zawodnicy też zawiedli, jeździli już na dużo gorszych torach. DPŚ w Vojens nie odbył się w pierwszym terminie i nawet nie było opcji zwrotu kasy za bilety ( 300 zł) i nikt nie jęczał. Komu zrobicie krzywdę tym jednorazowym bojkotem? Nie Witkowskiemu, nie Olsenowi ani BSI tylko wizerunkowi żużla i kibica w Polsce. Też byłam wkurzona do łez, ale teraz pojadą młodzi zawodnicy którzy bardzo chcieli znaleźć się w cyklu i pewnie lepiej będzie im się walczyło przy udziale kibiców. Patrząc perspektywicznie jest to szansa na rehabilitację w oczach potencjalnych sponsorów i mediów dzięki którym żużel może stać się bardziej znaczącym sportem. Może dzięki temu np. w ogólnopolskiej stacji radiowej usłyszymy nie tylko co zjadł Kamil Stoch albo co powiedziała Justyna Kowalczyk ale też, że właśnie odbywają się jakieś zawody żużlowe.Każdemu kto chce zmian i uważa, że może mieć na nie wpływ proponuję więcej konsekwencji a nie pokrzykiwanie i tupanie nóżką z okazji jednej żużlowej imprezy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wraith 5

Wizerunek żużla w Polsce nie padnie (co najwyżej w Warszawie-i bardzo dobrze), bo jest jeszcze Gorzów, Toruń i skupmy się na tych miastach. A nosa trzeba utrzeć tym pseudo działaczom z warszawki. To jest wg mnie totalne buractwo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jowita WJ

Czyli proponujesz pasywną postawę. To co było jest dobre i nic więcej nie trzeba a Warszawki nie lubimy bo nie, choć to w ich rękach w dużej mierze tkwi moc sprawcza. Powiedz skąd w obecnych ośrodkach żużlowych mają brać się nowi sponsorzy? Za co szkolić nowych zawodników? Już teraz na jakie zawody nie pojedziesz ciągle oglądasz tych samych zawodników, a wiele klubów boryka się z ogromnymi problemami. I zawodnikom i klubom potrzebna jest kasa i medialny rozgłos.To zagwarantuje rozwój. Po poprzednim tak nieudanym GP w Warszawie w głównym wydaniu wiadomości TVP podano informację o WSL w Gorzowie i to nie 5 sekundową migawkę. Jak myślisz dlaczego? Nie uważasz, że była to ogólnopolska promocja żużla i Gorzowa. Ile wiadomości żużlowych podaje ogólnopolska prasa, TV lub radio? Znikomą ilość. I tak na koniec- kibice piłkarscy bardzo często muszą śpiewać "Polacy nic się nie stało" a i tak zawsze licznie stawiają się na kolejnych meczach. Więc albo jesteś świadomym Kibicem albo współczesnym przedstawicielem rzymskiego plebsu, który chce chleba i rozrywki uważającego się jednocześnie za niezawodnego i nieomylnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Wraith 5

To nie jest pasywna postawa. Trzeba zlikwidować patologie w naszym żużlu (długo by wymieniać) i trzeba od czegoś zacząć. Witkowski, Szymański, Stępniewski, czy są to wiarygodne osoby na swoich stanowiskach? Myślę, że nie! A czy chciałabyś być sponsorem Ovi po tej ostatniej aferze? Chyba nie.
Tak więc zadbajmy o transparentność a znajdą się sponsorzy co przełoży się między innymi i na szkolenie. Odpowiedni PR i telewizja zrobią swoje i będzie cacy (jestem głupim optymistą).
Aha! jestem świadomym i wiernym kibolem żużla (tzn fanatykiem-nie mylić z bandytą stadionowym) i tu mnie trochę obraziłaś, ale nic to, poza tym nawet mi się nie śni, że tylko ja jestem nieomylny i jedyny sprawiedliwy. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Jowita WJ

Nie obraziłam Cię w najmniejszym stopniu. Sam miałeś sobie odpowiedzieć kim jesteś. Ty natomiast obraziłeś wielu nazywając ich baranami i burakami. Co do patologii i braku transparentności całkowicie się z Tobą zgadzam. Ale żeby to zmienić potrzebna jest konsekwencja w działaniu na wielu płaszczyznach przy udziale klubowych włodarzy i kibiców. Jednorazowy bojkot nic nie zmieni. Przyznałeś,że nie jesteś nieomylny, więc inni chyba też mogą popełniać błędy. Poza tym jednak wielu kibiców nie wierzy w to, że mają jakikolwiek wpływ na zmiany. Więc jeśli jesteś jednym z tych którzy chcą zmian i wierzą,że mogą coś w tym temacie zrobić to proponuję działać a nie obrażać innych na forum i udowadniać im,że są głupi. Dysponujemy wolną wolą i prawem wyboru. Argumenty zmieniające świadomość -tak, obrażanie i wyśmiewanie- nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.