Wątek dotyczący artykułu

Przychodzą lepsze czasy dla Olimpii-Beskidu? "Jeszcze dużo pracy przed nami"

Sądecka drużyna piłki ręcznej pokonała rywalki z Chorzowa. Podopieczne Lucyny Zygmunt prezentowały się lepiej, ale nie ustrzegły się wpadek. Zwycięstwo 27:21 powinno być bardziej okazałe.

przeczytaj cały artykuł

kataraman

Wszystko fajnie Tadi tyko co to daje drużynie na razie słabo wygrana z tragicznie słabym Ruchem a słaba Kościerzyna okazała się już za mocna boje się że za mocna też będzie JG w środę brakuje mi pomysłu na grę Olimpii sama kontra to za mało na superligę brakuje porostu prawdziwego. trenera trenerka może. chce ale na razie prezentuje poziom UKS je transfery tragedia jedna Serbka druga Serbka to dramat dobrze że dostała gotową drużynę po starym za rządzie bo było by całkiem źle a tak nawiasem nie wiem czemu nowy zarząd nie zostawił starego kierownika miał gość nosa do transferów (Panasiuk.Dubajowa. Masna. Szczecina) a teraz w ogóle nie widuje gościa na meczach a szkoda było też dużo fajnych dziewczyny w Dwójce czemu nie został nie rozumie tego a ściąga się jakość starą Serbka wiec Tadi nie mów że jest tak fajnie bo jeśli armia. najemna w maju odejdzie to co znowu zakupy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tadi

Zadajesz wiele pytan. Ale to przecież chyba nie do mnie, prostego kibica?.
Ja tylko uważam, ze swary i wojenki sa niepotrzebne i zwyczajnie głupie.
I mysle tez, ze w każdych warunkach można robic swoje, czyli wspierać te sadecka pilke reczna. Cala - czyli te w O.B. i te, miejmy nadzieje ze chwilowo, poza Saczem.
Bo jest obecna tez w Szczecinie a nawet w slowackich Koszyczach ( przeciez i tam sa nasze dziewczyny)
A o przyszly sezon przesadnie się nie martwię. Dorosnie "dzieciarnia" a i wrocic tez ktoś może do ukochanego Sacza
Oby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.