Wątek dotyczący artykułu

Faruk Halilbegović znalazł nowy klub

Były zawodnik Zagłębia Lubin, Faruk Halilbegović, znalazł nowego pracodawcę. Bośniacki rozgrywający swą karierę będzie kontynuował w walczącej o utrzymanie w 2. Bundeslidze ekipie HF Springe.

przeczytaj cały artykuł

murator

Widocznie się nie dogadali..A propos Gwardii słyszałem że też są zaległości ponad 3 miesięczne i dłuższe na niezłe kwoty i jeszcze 2 letni kontrakt byłemu bramkarzowi trzeba zapłacić..także też nie wesoło:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KS_GWARDIA_OPOLE

Każdy kij ma dwa końce ;-) Myślę jednak , że w Gwardii tragedi nie ma, a zaległości jeżeli nawet są to nie duże albo już uregulowane. Zespół gra coraz lepiej i sprawy organizacyjne się dopinają. Coraz bliżej porozumienia z Bełchatowem i nawet jeżeli nie w tym sezonie trzy literki nie pojawią się na koszulkach i w przyszłym już napewno...Zresztą wystarczy odwiedzić stronę klubu...zejść na sam dół i zobaczyc sponsorów... ;-) http://gwardiaopole.pl/pl/

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Przecież jeszcze niedawno pisałeś, że PGE nie będzie sponsorować żadnego klubu w Superlidze tylko najwyżej całą ligę. To nagle skąd zacznie sponsorować klub Twoim zdaniem? PGE składa się z kilku spółek. Zobacz jaka spółka jest sponsorem Gwardii, a jaka Stali. Różnica jest oczywista w możliwościach finansowych obu spółek. Poznaj trochę zależności w PGE i dowiedz się jakimi kapitałami obracają obie spółki. Kilka lat temu siatkarki Stali finansowała jedna ze spółek PGE, a siatkarki z Sopotu druga spółka. Obie w barażach występowały z PGE na koszulkach, choć sponsorami były inne spółki o innych możliwościach. Odnoszę wrażenie, że dużo piszesz w sferze domysłów, a mało w sferze informacji zaczerpniętych od ludzi związanych czy to z klubem, czy spośród mi.

| Odpowiedz
blokuj
KS_GWARDIA_OPOLE

Nie wiem jak to jest w Mielcu ale koncepcja w Opolu OBECNIE jest taka . Od stycznia 2016 ma powstac fundacja "PGE dla Opola" w powiązaniu z miastem Opole . Środki wpłacane przez PGE mają być przeznaczone na sport zawodowy ( czyt. hokej ORLIK OPOLE - PLH oraz piłkę ręczną Gwardia Opole ) , kulturę ( np. Opolskie Konfrontacje Teatralne ).Rada Miasta zmieniła też zasady finansowania sportu w Opolu . Kontrakty z klubami są podpisywane na 3 lata , tak więc kluby mają zapewnione finansowanie przez ten okres. W 2016 kończy się w Opolu budowa - remont hali sportowej Okrąglak ( na ok. 4000 miejsc ) rozpoczął się już proces jej komercjalizacji - nie jest powiedziane że PGE nie zgłosi swojego akcesu i hala nie będzie nosiła nazwy np. PGE Okrąglak Opole. Z chwilą zakończenia budowy - remontu hala ma służyc zawodnikom KS Gwardia Opole....A która spółka to będzie finansowała czy centrala tego faktycznie nie wiem . Myślę jednak że wpłaty na konto fundacji będą zdecydowanie większe niż np. 500 tys rocznie i na tym opieram swój optymizm. A jak będzie faktycznie pokaże czas.Wiem że pewne środki już zostały przekazane Gwardii ,stąd ten logotyp PGE na stronie Gwardii

| Odpowiedz
blokuj
jaet

Nie wiem czy nie przeceniasz możliwości Jackiewicza, który robi wokół siebie więcej medialnego szumu, niż ma realnego poparcia w PiSie. Jego siły mocno nadwątlił wiadomy madrycki trip w towarzystwie Adama Hofmana. Czas pokaże. Co do Faruka, to dostał propozycję adekwatną do naszych możliwości, a wybrał co wybrał.

| Odpowiedz
blokuj
KS_GWARDIA_OPOLE

A propo's naszej wczorajszej rozmowy . Dzisiaj ukazała się informacja o dodatkowych środkach dla Gwardii z budzetu miasta Opola . Środki muszą zostać wydatkowane do 15.grudnia 2015 . Myślę ,że utnie to wszelkie dyskusje nt. problemów finansowych w klubie ;-)

Zgodnie z zapowiedziami władze miasta znalazły kolejne środki na dotacje dla klubów. Kilka z nich już dostało lub dostanie w najbliższej przyszłości w sumie ponad milion złotych. Część konkursów i ofert pozakonkursowych jest już rozstrzygnięta, część będzie rozpatrywana w niedługim czasie. Najwięcej, bo 500 tys. zł dofinansowania, otrzymali szczypiorniści Gwardii Opole

| Odpowiedz
blokuj
miki

A czy ja gdzieś pisałem o problemach finansowych Gwardii? Nie znam sytuacji, nie wypowiadam się, więc nie wiem skąd ten wpis do mnie?

| Odpowiedz
blokuj
KS_GWARDIA_OPOLE

Zdaję sobie sprawę że nasze wpisy czytają inni więc połączyłem pewne kwestie . Oczywiście w żaden sposób kwestia finansowa nie była poruszana przez Ciebie.. :-)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
bas001

To nie zarząd poszczególnych spółek decyduje kto i kogo sponsorować tylko zarząd całego PGE. Nazwa na koszulce nie ma nic do tego.

| Odpowiedz
blokuj
KS_GWARDIA_OPOLE

Trochę na temat współpracy i sponsoringu sportu opolskiego przez PGE może wyjaśnić artykuł dotyczący wiceprezydenta Opola Janusza Kowalskiego odpowiedzialnego za sport. Artykuł ukazał się w NTO 26.maja.2015 r

| Odpowiedz
blokuj
KS_GWARDIA_OPOLE

Obecnie - jak słyszymy nieoficjalnie - Kowalski wciąż jest zainteresowany prezesowaniem w spółce Energetyka Cieplna Opolszczyzny (jest tam już w radzie nadzorczej), a w przyszłości, jeśli PiS wygra jesienne wybory parlamentarne, stanowiskiem w nowym ministerstwie energetyki lub w Polskiej Grupie Energetycznej

| Odpowiedz
blokuj
bas001

Co nie zmienia faktu.że nawet jak na koszulkach Gwardii pojawi się logo PGE EL. OPOLE to i tak decyzja o tym nie zapadnie w Opolu, spółki czy też oddziały nie mają nic w tej kwestii do powiedzenia.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.