Wątek dotyczący artykułu

Szymon Woźniak: Nie skreślałem Polonii, ale nie mogłem czekać

- Była szansa na pozostanie w Polonii, ale nie mogłem już dłużej czekać na Ekstraligę - tłumaczy Szymon Woźniak, który podpisał list intencyjny z Betard Spartą Wrocław.

przeczytaj cały artykuł

audia4cby

Prezydent Bruski dał stery nowemu właścicielowi,kolokwialnie podjął najgorszą możliwą decyzje,jednocześnie skazał nasz klub na rychła degradacje bądz bankructwo,W GALOP,to kontrowersyjna postać wystarczy cofnąc się do lat 90,żużel poszedł daleko do przodu,a on został nadal ze swoimi przekonaniami. SPUŚCI KLUB DO DRUGIEJ LIGI!!!!!! IDĄC dalej ,załatwił właśnie wnuczkowi miejce w pierwszym składzie,nie łapał się nawet w Ostrovi,mając za przeciwników typowych słabeuszy na pozycji juniorskiej,a tam był Marek POlewaczkowy,a on ma nosa do talentów( 5 tyt. mistrza druż.) to samo mówi za siebie. wiec nic po tej decyzji nie wrózy dobrego!!!! ogólnie szkoda,on się wycofa bo jego przemyślenia to rodem z lat 90,teraz jest potrzebna kasa,nazwiska itd. wracając do jego spekulacji na temat Wożniaka,to racze przypomnieć rok 2003 jak za T.GOLLOBEM czekał cały zarząd z nowym kontraktem a on sie spóznił 2 godziny bo już wracał z Tarnowa i tam był dogadany,a przypomne że na plecach Poloni się wypromował w świecie,Polonia dała jemu w tak trudnym czasie jak lata 90 w żużlu praktycznie wszystko co mogła dać w tym czasie dać żużlowcowi. Więc niech pan WŁADKO NIE PIERDZIELI O WOŻNIAKU ŻE NIBY KLUB TRAKTOWAŁ JAK BANKOMAT,PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Cudów nie ma. Bruski świadomie działa na szkodę klub.Co nadaje się zwyczajnie do prokuratury.Wystarczy prześledzić wszystko co dla Polonii zrobił.
1.Wstawienie Generała Deringa -wystarczy wspomnieć prezentacje drużyny jak wyglądała ? mnóstwo kibiców a na pustawą trybunę nie wpuszczają bo niby miejsc nie ma? Bo imprezka dla kolesi.
2.Zwolnienie Kanclerza i konferencja ta z Chmarą[kpiny w oczy- komu mam zabrać jak Osuchowi chcę dać?]
3 Kiedy generał położył klub-konkurs ofert???
4.Wybrano gościa z Tucholi którego po 2 dniach zwolniono[ich wersja brak czasu] a prawdziwa nie chciał tańczyć jak mu grali-nie nadawał się
5.Kolejny konkurs - wygrany przez Deresińskiego,który nie spełniał żadnego kryterium[brak wyższego,angielski poziom ZERO]
6.Danie mu do pomocy Kanclerza i po uwagach jego że gość się nie nadaje znów wylatuje Kanclerz-bo tak trzeba?
7 .Wszystko to po okiem Rady Nadzorczej która nic nie nadzorowała[brała tylko kasę]
8 Wstawienie w człon nazwy firmy Składy Węgla.... wszyscy w mieście wiedzieli że to pralnia...i że są na świeczniku CBA[dziś właściciel siedzi]tylko Ratusz nie wiedział.
9.Z trzech ofert na kupno klubu on wybiera najgorszą opcję tłumacząc nam że najlepsza????Tłumaczenie że AJ chciał 14 mln ,i nie miał zaplecza to bajka.Skoro w sierpniu[prasa tez]Biuletyn Ratuszowy podawał że najsłabsze są Golloba a najlepsza Andreasa to pytam kiedy kłamią?
10 Po wypowiedziach Pana Golloba widać że obawy kibiców Polonii są słuszne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
audia4cby

to co napisałeś sam bym tego lepiej nie napisał w pełni się z tobą zgadzam w każdym p-tk trafiasz w setno sprawy!!!!!!!!!!!! i dodam od siebie że już jakiś czas temu obiło mi się o uszy na mieście że grunty po Poloni są w cenie, i deweloper chce tam budować apartamentowce,tylko potrzeba kogoś kto rozpierdzieli Polonie w tzw białych rękawiczkach,i znależli ofiare bez kasy i możliwości , władzio się wycofa Polonia padnie,ale grunty zostaną,i wtedy spełni się najgorszy z możliwych scenariuszy!!!!!!!!!!!!! obym się mylił.

1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Penhal

Nie wiem czy pamiętasz pierwsze słowa po dojściu do władzy? Polonii wybudujemy NOWY stadion a stary sprzedamy. Oficjalnie mają kupca za 30 mln,to jak to się ma Toruń mniejszy teren na obrzeżach za kwotę ponad 2x większą? A my w centrum? Kuszą tereny kuszą.pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

Dodałbym do tego pkt.11
Pierwszym ruchem szanownego Prezydenta było przeniesienie kont miejskich Banku Pocztowego[Polski] do M-banku[Kapitał zagraniczny]Co spowodowało ze Polonia automatycznie straciła jednego z większych sponsorów.
12.Pensje które Ratusz przyznawał Prezesom > i całej tej Radzie Nadzorczej ? Piękne etaty.Pan Deresiński pensja ponad 10 tysięcy ok [13] plus wynajem mieszkania[nie w standardzie-tylko full wypas]
13. Za zgodą Ratusza Pan Deresiński przyjmował do pracy kolesi-różnych maści managerów,doradców płacąc im też takie kwoty o których szary kibić może pomarzyć
14. sławne wzięcie kredytu dla Polonii [oczywiście na dobry procent że znajomego banku,jakby miasto nie mogło znaleźć funduszy,by ratować to za co odpowiadają.
15 Kredyt miał być na spłatę zawodników i miało zostać ok 700 tyś w rezerwie lub na spłatę pierwszej raty.Jednak Prezes JD przepuścił to robiąc między innymi nagłośnienie[oczywiście robiła to firma kolesi których faktura była wyraźnie zawyżona]
I niech mi ktoś powie że to nie było świadome działanie?
O pomocy dla drugiego klubu[który w większości jest w prywatnych rękach] nie ma co wspominać,bo każdy bydgoszczanin wie ile kasy Ratusz daje Zawiszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.