Wątek dotyczący artykułu

Martin Vaculik odchodzi z Unii Tarnów!

Po kilku latach startów w Unii Tarnów z drużyną żegna się Martin Vaculik. Prezes Łukasz Sady w rozmowie z WP SportoweFakty potwierdził, że Słowak w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował Jaskółek.

przeczytaj cały artykuł

Grzesiek Tarnów

Wg moich zrodel, aczkolwiek pewnie sie te informacje nie sprawdza, to Vaculik bedzie w Gorzowie (pierwsza opcja) druga , mniej prawdopodobna to Torun. Inne kluby odpadaja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzesiek Tarnów

Zarowno Kolodziej jak i Vaculik mieli oferty z Torunia, bardzo konkretne i wcale nie duzo wyzsze niz w Tarnowie(ale wyzsze). Vaculikowi jednak zalezalo na podpisanie uwowy pierwszych dniach okienka. Sady wie , ze bedzie mial prawdopodobnie wyzszy budzet niz w tamtym roku, na ile wyzszy to bedzie wiedzial pozniej., a Vaculik czekac nie chce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Ostaf już wypisuje,że Azoty zmniejszą dla Was wsparcie.Kilka dni temu pisał coś odwrotnego.Masakra.Kołodziej w Toruniu to moje marzenie,ale on Tarnowa nie zostawi .Odejść mógłby chyba jedynie do Leszna.Ciekawe jak Vacul usprawiedliwi swoje odejście :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Unia Pany

Jak dla mnie to Vacula da się zastąpić, Kildemand/Grisza do tego Rempała który może na 10pkt u siebie pojechać i można to zrobić , natomiast ja również osobiście czekam na jego komentarz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Weź nie strasz.W ogóle Smoleńsk wraca.
"Po wygranej Prawa i Sprawiedliwości wraca temat katastrofy smoleńskiej. Profesor Kazimierz Nowaczyk działający w parlamentarnym zespole badającym przyczyny tragedii przyznaje, że członkowie zespołu są zgodni: prezydencki tupolew został zniszczony przez wybuchy.

Zajmujący się sprawą katastrofy smoleńskiej Nowaczyk był gościem Telewizji Republika. Na jej antenie przyznał, że nikt z członków Parlamentarnego Zespołu ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 nie ma wątpliwości, co spowodowało rozbicie samolotu." -Radio Zet ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Tym razem Jaro tak szybko władzy nie wypuści.Mają samodzielną większość.Szczęście w nieszczęściu,że nawet z Kukizem będzie im brakowało do liczby 307 posłów.307 to magiczna liczba,bo pozwala zmienić konstytucję.No ale tak będą przepychać swoje chore ustawy.Zacznie się od 500 zł na dziecko.Populistyczny postulat,który może zrujnować finanse publiczne.Potem cofną wiek emerytalny,co całkowicie budżet rozwali.Następnie rozwalą ustawę o in-vitro i wprowadzą całkowity zakaz aborcji.Środowisko Radia Maryja już wprost się tego domaga.No ale mają Polacy czego chcieli.Ja do tego ręki nie przyłożyłem.Polacy na oczy przejrzą .Szkoda ,że za cenę szkody dla naszego pięknego kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Snake

Zobaczysz sami się zjedzą. Jeden drugiego utopi, taka Polska prawica. A ustawa 500 na drugie dziecko według mnie będzie niekonstytucyjna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Penhal

Wojtek czy wybory były demokratyczne? Skoro PIS wygrał to znaczy że Ty nie ale Naród ma już dosyć ich afer i całego tego ich rządzenia z przy du... z PSL
I dobrze by było byś też przejrzał na oczy i uszanował wybór narodu.
Michnik i jego GW już podają że to wybory sfałszowane,bo nie było większości obywateli? A przez poprzednie lata była? Z PO to już się pożegnaj bo oni nigdy do władzy już nie wrócą.Nawet jak PIS zawiedzie to daj innym też nakr...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Snake

Ty to jesteś szczęściarz pewnie mieszkasz w jednym z 3 mln mieszkań które "zbudował Jarek" :):):) Sorki 1,5 mln, bo rządzili 2 lata :):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Tommy 42

Porównanie?Otóż w Polsce za rządów PO budowaliśmy autostrady drożej jak w Szwajcarii,a nie muszę Ci tłumaczyć jak wiele różni te kraje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Snake

Nigdy nie byłem i nie będę w żadnej partii. Ja jestem człowiekiem, który uwierzy jak zobaczy. Jeżeli chodzi o opłaty za użytkowanie to masz rację winieta w Szwajcarii kosztuje jakieś 40 franków na cały rok a w Niemczech za darmo wszystkie. A czemu zadałem takie pytanie bo obawiam się że Szwajcaria zbudowała swoje autostrady już z 30 lat temu. pozdro :)

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Dane z GDDKiA
Austria: Koszt budowy 1 kilometra - 12,87 mln euro
Czechy: Koszt budowy1 kilometra - 8,86 ml euro
Dania: Koszt budowy 1 kilometra - 5,89 mln euro
Hiszpania: Koszt budowy 1 kilometra - 6,69 mln euro
Irlandia: Koszt budowy 1 kilometra - 10 mln euro.
Litwa: Koszt budowy 1 kilometra - 4 mln euro
Niemcy: Koszt budowy 1 kilometra - 8,24 mln euro
Słowenia: Koszt budowy 1 kilometra - 7,29 mln
Polska: Koszt budowy 1 kilometra - 9,61 mln euro.

Należy dodać ,że żadna z polskich autostrad nie była budowana w trudnych warunkach terenowych, bowiem pagórki w ciągu A4 do takich się nie zaliczają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
HDZapora

Oczywiście. Zaś na wliczonym do średniego kosztu 1km odcinku A2 -Września - Konin kosztem była nowa warstwa ścieralna ,oznakowanie i bramki do poboru opłat:D
Natomiast na odcinku A4 od Legnicy do granicy nie było robót ziemnych tylko rozbiórka poniemieckiej betonówki,tak że nawet nie wykonano pasa awaryjnego

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.