Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Przyznano dzikie karty w cyklu Grand Prix!

Jarosław Hampel, Andreas Jonsson, Peter Kildemand oraz Antonio Lindbaeck otrzymali od organizatorów cyklu Grand Prix stałe dzikie karty na przyszłoroczną rywalizację o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata.

przeczytaj cały artykuł

vexel

Jeżeli 3 zawodnik SEC i AJ, któremu zabrakło kilku punktów do utrzymania w cyklu to dla Ciebie "cieniasy", to gratuluję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

A dziękuje. Skoro przyznajemy dzikie karty komuś komu "zabrakło paru punktów do utrzymania" to lećmy po kolei: Kildemand, AJ, MJJ i Batch, a co. Jak im zabrakło to znaczy, że są "za ciency". Żeby ten cykl miał jakiś sens to BSI powinno błagać na kolanach Emila o powrót. Brak Vacula to też jakaś pomyłka. A potem oglądamy popierdółę, a nie walkę "najlepszych".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedway532

To co poradzisz że w GP jest taki Harris który przez challenge zawsze przechodzi a w SGP cały rok sprzęt testuje specjalnie na ten challenge.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
vexel

Okej, w takim razie również odpowiem po kolei: Kildemand dostał DK jeżdżąc w mniejszej liczbie turniejów niż MJJ i zdobywając więcej punktów, zatem bardziej zasłużył na nią. AJ dostał DK pewnie za zasługi, ale potrafił pojechać przyzwoicie - ta karta rzeczywiście może budzić nieco wątpliwości. Batchelor - proszę Cię, bądź poważna. Lindbaeck - wspaniały sezon w Nice PLŻ i SEC, DK bez dyskusji. Co do błagania Emila, chyba wiesz jak ważne dla tego pana są pieniążki - rok temu się o tym przekonałaś doskonale. Vaculik miał szansę w Rybniku na zawodach Challenge, jeżeli olał temat biorąc kiepski sprzęt, na którym robił go nawet Bomber, to jego sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BadAngel

Nominacja dla Pająka-bez zastrzeżeń. To ty pisałeś, że AJ "prawie utrzymał się w cyklu" więc DK dla niego jest ok:) Troy i MJJ też "prawie się utrzymali" To są żarty oczywiście.

| Odpowiedz
blokuj
vexel

Wiesz, gdyby DK dostali przykładowo Jarek, MJJ, Pająk i ktoś z dwójki AJ/Tonio, w cyklu byłoby 4 Duńczyków i tylko 1 Szwed. Trochę duża dysproporcja między tymi dwoma krajami... Tak tylko głośno myślę:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BadAngel

Z jednej strony rozumiem, że trzeba mieć w cyklu jakiegoś Szweda ale z drugiej strony wkurza mnie to. Nie ma np. żadnego Ruska: Emil lub Grisza dodaliby tam kolorytu. Vaculik (Słowak) też by się przydał. Jeszcze rezerwę GP zobacz: Fredka i MJJ :P

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Łaguta nie raz powtarzał, że jakby dostał DK to by chciał startować. Ma olewkę na eliminację i BSI się dumą unosi, moim zdaniem ze szkodą dla cyklu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kamil84

Z formą z tego roku to nie ma co żałować. Bardziej brak Emila i Artioma( który na początku wydawał się gorszym z braci)

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

I właśnie tego u niego nie rozumiałem i mi się ta jego gadka mocno nie podobała.
Bo niby dlaczego inni się narażają,inwestują w sprzęt tracą kasę i czas na dojazd,a hrabia Łaguta ma być traktowany inaczej ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
JARASS

W przeciwieństwie do Łaguty ,zdobył 2 krotnie mistrza świata juniorów, poza tym ,tak jak napisałem niżej,powinno całkowicie zrezygnować się z przydzielania DK
Tor powinien być jedynym weryfikatorem.

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Protasiewicz tez był IMŚJ. Ale tu racja dzika karta miała być tylko dla pechowców taki był zamysł a wychodzi na to że jest dla Szwedów i Angoli którzy sami sie w cyklu nie potrafią utrzymać

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

A tak IMSJ był ale..olewał kwalifikacje, aż miło, olał też DK w 2012 i na koniec nabuzował się przed turniejem GP i tak miał dostać DK na GP w Australii i jestem pewna, że byłby w tej 4 na 2016 :) Ja też jestem za tym, żeby zlikwidować te DK, zostawić ewentualnie 1 na specjalne przypadki.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

DK olał,bo wydaje mi się że inaczej nie mógłby jeździć w naszej drużynie,regulamin mówił wtedy o 2 zawodnikach z GP ,a u nas był już Gollob i Holder.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

W 2012 nie było u nas Golloba, a limit w GP dotyczył jednego zawodnika-Holdera. Co nie zmienia faktu, że BSI dla jednych jest bardziej, a dla innych mniej "pobłażliwa" :) Zaręczam Ci, że gdyby runda była w Rosji lub za Łagutą stałby taki np. Monster, szybciutko by zapomnieli o tym, że Griszczeczek miał permanentnie w tyle kwalifikacje:)

| Odpowiedz
blokuj
BoMbErS

Za co Hampel sie pytam ? Jeszcze nasi by chcieli dorugiego Pawlickiego zenada to jeszcze Jedrzejak i bedzie drugie żałosne SEC

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Porto

lindbeack po zdominowaniu sec razem z nickim i emilem ma prawo sie pytac "co to za cieniasy protasiewicz z kolodziejem?".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
BadAngel

Ok, musiał być jeden Szwed, bo BSI ma w tym swój interes...ale AJ błagam. Lubię chłopa, ale bez przesady. Zresztą założę się, że Antonio wyleci z GP z hukiem w następnym roku. Po dobrym roku znowu zapadnie na ADHD i inne takie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Guy Martin

DMS :D bo Zmarzlik dal dooopy IM Szwecji to moze wymienisz mi jakis Szwedzkich zuzlowcow bo maja w sumie chyba pol . 4 zawodnik PLZ :D to moze dajmy dzikusa Kilokarpi ktory byl 1 albo 5 Ulamkowi ;) Toninho to najwieksza porazka speedwaya ale przeciez nikt w chorej Szwecji by mu tego nie powiedzial ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.