Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

AkL

Bo się "zamelinował" na innym portalu zamiast kontakt utrzymywać na SF-ie...tak to bym w 2009 już poszedł w diabły...ps PM - w przyszłym roku rezerwuj sobie DC, FC - trza się spotkać w większym gronie :-D Ale w Polszy, rzecz jasna :-P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

To prawda. I tak rozmawiamy ze sobą przez komunikatory, bo znamy się spoza SFów, ale on wprowadzał na forum dużo.kolorytu i fajnie się czytało jego komentarze.
byłam ostatnio w Gdyni na DC i nikt się nie odezwał na spotkanie :(

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AkL

Gdynia...eh, daj znać jak będziesz na jakimś turnieju, ściągniemy Armianiego a ja NA PEWNO się pojawię (byle by to nie był 22-26 marca, bo wtedy mam czas bankowo zarezerwowany)!

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Luty? W lutym - jeśli nie wyskoczy mi jedna sprawa to na sobotę-niedzielę z pewnością podskoczę do Wrocka. Czyli tak na 85% powinienem być.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.