Wątek dotyczący artykułu

ŻKS ROW Rybnik zainteresowany Rune Holtą i Andreasem Jonssonem

ŻKS ROW Rybnik przyjął zaproszenie PGE Ekstraligi i wystartuje w tych rozgrywkach w przyszłym sezonie. Działaczy rybnickiego klubu czeka teraz trudne zadane, by stworzyć drużynę na miarę utrzymania się w lidze.

przeczytaj cały artykuł

Rybnicki_Rekin

Musi być ktoś pokroju Kildemanda i Grszki. Nawet jakbyśmy kupili najlepszych zawodników pierwszej ligi to nie wiem czy byśmy mieli tyle szczęścia co swego czasu Włókniarz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Zawodnicy I ligi za słabi, a tych gwarantujących punkty zbyt mało. Reasumując: tak źle i tak niedobrze.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

Bez przesady. Są przykłady zawodników, którzy startowali w 1 lidze i dawali radę w ekstra. Raczej chodzi o to, że ejst to eksperyment, który niekoniecznie musi się sprawdzić. Na eS czytałem, że opcją rezerwową jest Anton. On akurat był wiele razy sprawdzany w EE i najlepszy sezon miał w Bydgoszczy gdzie wykręcił średnią na poziomie 1,8 (jeśli się nie mylę). W takim wypadku jest to bardzo dobra druga linia, ale nie lider, który będzie bardzo potrzebny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kaz

Ja już zapomniałem, gdzie Anton dobrze jeździł (poza 2015). Zakontraktowanie go w EL to ryzyko porównywalne z rosyjską ruletką. Albo pojedzie, albo nie..... On powinien być kontraktowany za darmo i dopiero po sezonie, powinno dojść do rozliczenia. :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.