Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Mrozek: Spadek może oznaczać koniec żużla w Rybniku

ŻKS ROW Rybnik przyjął zaproszenie PGE Ekstraligi i wystartuje w tych rozgrywkach w przyszłym sezonie. - Naszym celem numer jeden będzie utrzymanie - powiedział w rozmowie z naszym portalem prezes rybnickiego klubu, Krzysztof Mrozek.

przeczytaj cały artykuł

maciejGKM

Jak się nie ma miedzi to się cicho na tyłku siedzi Rybniczanie.Jeszcze nigdzie nie jedziecie w ekstralidze ostatni głos będzie miał PZM z tego co się dowiedziałem i to oni zadecydują kto pojedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Macieju a czy to novum,wiadomo ze maja audyt ale PZM by sie teraz osmieszyl niedospuscili Lotyszy,to musza wpuscic ROW skoro ich zaprosili ja im zycze jak najlepiej. Teraz ich brocha jak sobie poradzą nie ma ci ich skreślac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
billy

Zaprosili bo tak mówi regulamin, musieli tak zrobić, a teraz w ciągu 2 tygodni PZM podejmie decyzję po audycje i po przedstawieniu dokumentów i zabezpieczenia finansowego na przyszły rok.
A z tym kicha, spółki nie ma, kasa .....???? Słabo to wygląda...
Zawodnicy, tylko juniorów mają na Elige. ...reszta do wymiany

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Regulamin znam. Nas to nie interesuje. Wątpie,ze cos znajda na audycie. Mrozek jest dorosły to chyba wie co robi. Tyle w temacie. Teraz jego brocha. Nie przejmujmy sie nimi, to inni nie beda sie przejmowac nami. Niech kazdy prowadzi klub jak potrafi. Przyszlosc rozliczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kuki

Wodniczak też jest dorosły,a sam widziałeś co robił.Tu nie o dorosłość chodzi,tylko o głowę danej osoby. Paweł...Wiem ,że jesteś chłopak skromny,ale wiesz.. Nie ma tłumaczenia. To są "niby" ludzie którzy powinni cedzić swe słowa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pawel88

Ja napisałem przecież ze słowa Mrozka są mocno niefortunne i chyba bardzo niewczas,ze dzień po przyjeciu zaproszenia idzie drogą polityka pewnego z cyklu Nicea albo śmierc. I to na dzień dobry trochę ujmuje wiarygodności klubowi zRybnika. A co się stanie gdyby sie jednak nie udało utrzymać ? Taki szantażyk mały ? Czy coś juz wiemy ? Życzę jak najlepiej i na razie nie będę wyrokował co przyszłosci rybnickiego klubu. Mrozek ma szansę sie wykazać. Albo zostanie człowiekiem z jajami i zostanie pozytywnie zapisany w historii żużla w Rybniku,albo będzie kolejnym prezesem z cyklu zastaw sie a postaw się.

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Skromości nigdy za wiele. Za dużo sie w tym żużlu juz naoglądałem , nie siedzę w Rybniku,aby cokolwiek w tej chwili wyrokować, nawet po tych słowach Mrozka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
billy

Ale czy ja piszę o jakimś szukaniu coś u nich?????
Regulamin tak mówi, to będzie teraz audyt, następnie PZM poprosi o stosowne dokumenty na temat spółki, zabezpieczenia finansowego i dopiero wtedy będzie decyzja.Rybnik jeszcze nie jest w Ekstralidze. To nie ma nic wspólnego z ośmieszaniem się PZM.
Mrozek juź dał się poznać w ostatnim roku że niezły z niego kabareciarz....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
pawel88

Więc nich ich sprawdzają, nam nic do tego. Nie liczcie na nic panowie i czekajcie z pokorą czy szansa jeszcze do nas przyjdzie jeszcze przed tym sezonem czy nie a najlepiej odjezdzmy ten rok w Nice i postarajmy sie o normalny awans.

| Odpowiedz
blokuj
billy

Po pierwsze Rybnik jeszcze nie jest w Ekstralidze, dlaczego śmieszny GKM ???
U nas nie ma ich showmenów jak Mrozek,specjalista od wszystkiego. ...
Jak spełnicie warunki do otrzymania licencji w Ekstralidze to co mi do tego,źyczę powodzenia, o nas się nie martw, będzie dobrze.....
Jeszcze tylko od nas odkupicie udziały i walczcie. .....
Ale póki co zapowiedzi Mrozek niech przełoźy w czyny...

| Odpowiedz
blokuj
Borysek ROW

Czemu od razu głupiejesz? Swój medal w DMP zdobyliście pod nazwą właściwie Olimpia. Wiem, że to było w 1948, ale to powinno budować większe poczucie tradycji w Grudziądzu. :)

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

CZemu unosisz sie emocjami.Lubie czytac Twoje komentarze.Ale po ,,,wyroku,,,P.Mrozka,zmieniles front.GKm/Torun.PS.Zobaczymy czy slusznie.

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

Jasne.Trzeba.Tym bardziej jak zapowiedzial Wasz prezes,sezon 2016 to byc albo nie byc w zuzlu Rybnika.No no.Nasi z GKM,nigdy by na to ryzyko nie poszli.My bysmy Ich,,,zabili,,,Mieszkaja w Grudziadzu.Powodzenia.GKM/Torun.

| Odpowiedz
blokuj
adamo rybnik

głęboka i merytoryczna wypowiedź kibica klubu, który "awans" zaliczył w niejasnych okolicznościach i spadł z hukiem do I-L !
Zluzuj gumę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.