Wątek dotyczący artykułu

Prezes KMŻ Motor: To chyba koniec żużla w Lublinie

Sytuacja finansowa KMŻ Motor Lublin nie jest dobra. Może dojść do sytuacji, że drużyny Koziołków zabraknie w przyszłorocznych rozgrywkach Polskiej 2. Ligi Żużlowej.

przeczytaj cały artykuł


Daniel Worobiec

Wiem,że to głupie ale ponieważ klub nie wystąpi na 99 % w lidze za długi , bo wątpie by po wyczynach Gdańska i Czestochowy dopuścili kolejnego bankruta do polskiej ligi. To ja bym porozmawiał z Spartą Wrocław o możliwość rozgrywania swoich meczów ligowych w Lublinie , u nas tor będzie pusty ,a i Wrocław na tym skorzysta i klub z Lublina. A we Wrocławiu Woffinden, Drabik, Magic, czy Ogór jeździli w tym roku na tym torze. Wrocław ma problemy, i można porozmawiać o takim rozwiązaniu, skoro my nie pojedziemy w lidze. To tylko propozycja jak coś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pies pajonk

i co w zwiqzku z.tym ze daleko ??? stadion w Lublinie spelnia wiecej standardow na elige niz w Opolu,Rawiczu i Poznaniu.Posiada oswietlenie i na pewno Wroclaw bierze te lokalizacje pod uwage.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.