Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Dramat Mourinho, pierwsze zwycięstwo Kloppa

Bezradna Chelsea nie miała szans w meczu 11. kolejki Premier League z Liverpoolem FC. The Reds zwyciężyli na Stamford Bridge 3:1.

przeczytaj cały artykuł

Popeyek

Macie racje. Pierwsza bramka dla liverpoolu padla w 3 doliczonej minucie mimo ze doliczone byly 2 i nie bylo przerw i podstaw zdby przedluzac. Pozniej Lucas ewidentna druga zolta w wyniku czego liverpool powinien grac w 10. Nie udprawoedliwia to slabej obrony i ataku chelsea ale badzcie obiektywni bo ten mecz przy normalnym sedziowaniu na pewno nie skonczyl by sie porazka chelsea.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Unia Pany

Przed Lucasem Costa powinien wylecieć :P więc sprawiedliwosci stało się za dość, niema lepszego uczucia niż czytanie tłumaczeń że mistrz przegrywa przez sędziów :P chelsea grało piach i zasłużenie przegrało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Kibice Chelsea niech sobie przypomną jak sędzia drukował na ich korzyść mecze z LFC (finał FA CUP 2012 i mecz ligowy z grudnia 2013).Poza tym kudłata małpa Costa powinien wylecieć z boiska.