Wątek dotyczący artykułu

Początek zgrupowania reprezentacji Polski w Gdańsku

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych w poniedziałek rozpoczęła zgrupowanie przed Międzynarodowym Turniejem Piłki Ręcznej, który w weekend rozegrany zostanie w Ergo Arenie.

przeczytaj cały artykuł


endriu122

Taki turniej powinien być sprawdzianem dla zmienników,szansę na grę powinni dostać wszyscy ci którzy mają coś do udowodnienia.Jak znam trenera będzie zgoła odwrotnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Chociażby gry w obronie.
Nie bronię Bieglera, nie spodziewam się aby nauczył nas jakichś szalonych zagrywek w ataku, ale oczekiwanie, że powoła teraz jakichś niedoświadczonych zawodników (nie wiadomo po co) jest dziwne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Wiedza oparta na telewizorze i kanapie to i takie posty wychodzą. Chłopaki w piłkę ręczną grać potrafią. Reprezentacja nie jest od nauki, ani ogrywania się zawodników - zwłaszcza takich młokosów jak Bąk, Majdziński(rezerwy) czy Gębala(rezerwy). Oni(cała kadra) mają się przygotować do mistrzostw... ZOSTAŁY DWA MIESIĄCE. Co to za sprawdzenie zmiennika, jak nie ma na pozycji obok nie ma zawodnika z pierwszego składu? Gdzie tu logika? Od tego jest kadra B na którą Biegler jeździł. Biegler taktykiem jest taki, że na MŚ 3 miejsce no i w Hamburgu idzie mu bardzo dobrze. Tacy jak Ty po pierwszej porażce w Hamburgu byli bardzo głośni... Trochę im teraz braknie argumentów. Trener taki zły, a patrz Grabarczyk poszedł z nim do klubu... Stary wyga Grabarczyk chciałby grać z takim zerem taktycznym jakim jest wg. Ciebie Biegler?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.