Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska wylądowała na lotnisku w Warszawie. "Serdecznie was wszystkich pozdrawia!"

Agnieszka Radwańska, świeżo upieczona triumfatorka turnieju wieńczącego sezon, we wtorek wylądowała na warszawskim lotnisku. Krakowianka serdecznie pozdrawia swoich fanów.

przeczytaj cały artykuł

Tom_J

Z masami to ostrożnie. Najpierw na rękach noszą a później kamieniują. Aga trzyma zdrowy dystans do mas i do polityki i wie co robi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

a kto miał witać? wiedziales kiedy przyleci? musialbys mieszkac na lotnisku bo przeciez leciała z przesiadką w jakimś duzym hubie europejskim i dopiero do Wawy więc cięzko chyba spac na lotnisku. Ludzie w pracy bo to dzien pracujący więc? nie widze zadnego nietaktu ze stronu ludu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crzyjk

Wiem, że dla Ciebie to za trudne do wymyślenia, ale są telefony, TT, FB i można zapytać kiedy i gdzie wyląduje. Proste no nie?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Crzyjk

Po pierwsze to nie rozmawiamy o mnie , ani o Tobie. Ciebie nikt wy tam nie zaciągnął nawet siłą, a ja się nie wybierałem, ale chciałbym zobaczyć to w tv. Płacę, a teraz już tylko płaciłem, za to grube pieniądze mediom, których za***nym obowiązkiem jest mieć z nią kontakt i przekazywać nam wszystkie wydarzenia z nią związane..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sharapov

no jakbym ją spotkał w hali przylotów to bym powiedział o hej Aga gratki, pozdrów Mariję jak ją spotkasz na tourze 3maj się i poszedł z walizeczką do drzwiczek "nic do oclenia"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.