Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska będzie jak Martina Navratilova, Kim Clijsters i Amelie Mauresmo?

Agnieszka Radwańska to nie jedyna tenisistka, która wygrała Mistrzostwa WTA, nie mając na swoim koncie wielkoszlemowego tytułu. Na liście takich zawodniczek jest m.in. Martina Navratilova.

przeczytaj cały artykuł

Tom_J

Listy, listy, a gdyby tak popatrzeć, jakie tenisistki z obecnej listy rankingowej zwyciężyły oprócz Agi w WTA Finals, to okazuje się, że tylko 5: Serena, Venus Maria , Petra i Martinka. No, w takim gronie "Sześciu Wspaniałych" chętnie widzę Agę ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crzyjk

Szlemy Iśka zostawiła sobie na deser. Jak mówiła: "Nieważnie jak się zaczyna, ale jak kończy" - a ja dodam - karierę ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Jest tylko te sześć a właściwie pięć (bo Williams sisters) nazwisk zwyciężczyń WTA finals wśród aktywnych zawodniczek. Pozwolisz że je przytoczę, bo podoba mi się to doborowe grono: Williams sisters, Hingis, Szarapowa, Kvitova, Radwańska. Królowe WTA Finals ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom_J

A żebyś wiedział!. Zawsze lepiej niż z Pennettą, Schiavone, Stosur, Aną, Viką i Kuzą, o Bartoli niestety nie mogę wspomnieć, bo jej nie ma ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.