Wątek dotyczący artykułu

Pewne zwycięstwo Polfarmexu Kutno!

Koszykarze z Kutna nie zawiedli swoich kibiców. Do zwycięstwa nad Siarką Tarnobrzeg znacznie przyczynił się Bartłomiej Wołoszyn, który zdobył 23 punkty.

przeczytaj cały artykuł

nosek7

Mam poważną propozycje.Zamiast toczyć jałowe dyskusje już w sumie nie wiadomo o co niech Sokar i Thebigone jak mogą niech przygotują analizę gry naszego przeciwnika np.Wilków jak grają(pod kosz czy z obwodu itp) na kogo zwrócic uwagę i po meczu analiza tego czy Nasi odrobili pracę domową,przykryli tego i tamtego itp.Merytoryczne i rzeczowo, i dużo kibiców będzie z tego zadowolonych.Pozdrowienia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thebigone

Witaj. Pytanie brzmi: "Czy jest dla kogo to robić?". Sam widzisz, że poza kilkoma wyjątkami nikogo nie obchodzi styl a jedynie dwa kolejne punkty w tabeli nawet po kiepskim meczu. :( Jeśli chcesz to możemy o tym pogadać w prywatnej dyskusji. Dodaj mnie tylko do obserwowanych i zapraszam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nosek7

Jak się nie spróbuje to się nie dowie...a moje obserwacje ,że na 1000 osób na meczu to może ze 100 osób wie o co chodzi w koszykówce a reszta przychodzi obserwować widowisko,cherlederki, zobaczyć się na zdjęciu itp.Ale to ich prawo i ich na tym forum nie ma.A tu powinno być merytorycznie i na temat . A Siarka to mocna drużyna nie jest i piane zachwytów nad grą ?Typowałem przed meczem+18 i w sumie pomyliłem się aż o 1 pkt.

| Odpowiedz
blokuj
thebigone

Może kiedyś spróbuję. Póki co, szczerze mówiąc, nie mam nawet ochoty. Mecz z Siarką, szczególnie druga połowa, to powinna być okazja do przećwiczenia różnych wariantów gry w ofensywie. Fajnie byłoby zobaczyć w końcu jakiegoś pick'a w wykonaniu naszej drużyny. Groszek coś tam próbował z Bartoszem zagrać ale z żadnym skutkiem. Takie akcje dwójkowe to podstawa porządnego grania i tego mi brakuje. Mamy mobilnych wysokich więc czemu nie? Ja obstawiałem podobny wynik ale miałem nadzieję, że Uda się uzyskać dość wyraźną przewagę do przerwy a potem spokojnie próbować gry pod kosz tym bardziej, że Robbins okazał się nie taki groźny pod atakowanym przez naszych koszem jak się mogło wydawać. Dobre zawody rozegrał Bell i to m.in. za jego sprawą trudno było odskoczyć w pierwszej połowie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
dziadek60

Nooo... w koszykówce to chyba chodzi o to żeby zdobyć więcej punktów od przeciwnika... tak myślę... więc zaliczam się do tej setki, czy do tych dziewięciu setek, że tak spytam?

| Odpowiedz
blokuj
nosek7

Do dziadek60 a skąd mam wiedzieć?Nikt nikogo nie zmusza do chodzenia na mecze a jak się idzie to w jakimś określonym celu.Ja się zaliczam do jednej i drugiej grupy.Przede wszystkim miło się spędza te 2 godziny w bardzo fajnej atmosferze,a że przy okazji zaobserwuje się niuanse koszykówki to moje.A jak kiedyś pisałem w takich klubach jak Nasz to powinni się głownie ogrywać Polacy.Bo skąd później ich brać do reprezentacji? Bo w czołowych klubach jest presja na wynik i grają ogony ,ale ten temat był wałkowany i zamknięty.A jak ktoś się poczuł się urażony to Przepraszam było to niezamierzone.

| Odpowiedz
blokuj
bigboy

Z jednej strony masz rację, a z drugiej Polacy mają wygórowane żądania finansowe i aby taki klub jak Polfarmex mógł rywalizować zamykając się w odpowiednim budżecie to musi grać obcokrajowcami.

| Odpowiedz
blokuj
dziadek60

I tu się mylisz. Jest dla kogo pisać, bo wiele osób czyta komenty. Sam chętnie napisałbym coś na forum ale... tu wóda, tam zakąska, więc się nie wcinam.
Ale to dobrze że się tak okładacie między sobą, bo przynajmniej coś się dzieje... Po marazmie spowodowanym zmianami na SFach wraca pisanie forumowiczów. To dobrze. Jeżeli taki trend się utrzyma to dołączę do ogółu i też rozdam kilka kopów komuś kto akurat się nawinie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.