Wątek dotyczący artykułu

Ranking WP SportoweFakty: 10 największych sukcesów w historii polskiego tenisa

Co liczy się bardziej? Triumf w Masters, wielkoszlemowy finał w singlu, wielkie pojedyncze zwycięstwo czy deblowy tytuł Wielkiego Szlema? Portal WP SportoweFakty stworzył subiektywny ranking największych sukcesów polskiego tenisa w Erze Otwartej.

przeczytaj cały artykuł

RF

A jednak... nie spodziewałem się, że dla kogoś tytuł WTA Finals, czy ATP WTF może być większym sukcesem niż tytuł Australian Open.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
buka91

Dla mnie też, dlatego zagłosowałem na Kubota. A i popatrz na wyniki sondy. To dopiero kpina, że ponad 70% głosujących wyżej ceni masters z dwiema porażkami od finału albo tytułu szlema.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crzyjk

Masters Mastersowi nierówny, ale to był turniej kobiet. Jak można w ogóle porównywać ich grę do naszych wspaniałych mężczyzn, na czele z "najlepszym polskim tenisistą "? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Crzyjk

Ale pod warunkiem, że debla grają panowie. Teraz się nie dziwię, że w Krakowie nie pozwolili Iśce wybudować kortów. W ich miejsce wybudują obóz dla uchodźców, którzy naszą kulturę przywrócą do normalności, czyli kobiety ubiorą w burki i znów zagonią do garów ;)

| Odpowiedz
blokuj
RF

Nie ważne kobiety, czy mężczyźni. Te turnieje zawsze są na niskim poziomie mimo, że top top 8, Oglądałeś ten cyrk który Djokovic wygrał w zeszłym sezonie?

| Odpowiedz
blokuj
Crzyjk

To samo niektórzy pisali o tegorocznym Singapurze, zanim się jeszcze rozpoczął, tylko dlatego, że nie grała See. Tenis panów oglądam od święta, ale od czasu kiedy tam rządzi Nowak, a nie Rafa, czy Fed to widzę niepochlebne opinie. Pewnie najlepszy w tym roku, był dla Ciebie RG, bo nie wygrał go Nole ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
RF

Finał RG był najlepszym meczem jaki widziałem w tym roku bez wątpienia, czy turniej to bym się sprzeczał. Ja nie hejtuję Novaka tylko beznadziejną top 10. To że ma genialny sezon jest zasługą jego genialnej gry ale też bardzo słabego poziomu w męskim tenisie.

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Dlaczego kpina.....pewnie bardziej wiążące byłoby głosowanie ekspertów tenisowych,tenisistów byłych i obecnych.....i też nie jestem pewien,że wybraliby Kubota.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.