Wątek dotyczący artykułu

Damian Gapiński: Jak dzieci we mgle

Już za trzy tygodnie poznamy skład nowej Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Jaki będzie to miało wpływ na rozwój żużla w Polsce?

przeczytaj cały artykuł

Zdzisław Klose

I tu mnie Damian Gapiński zaskoczył. Nie tylko dobrze jeździ na maszynie żużlowej ale też sprawnie się wypowiada na piśmie. Śmiało mogę się podpisać pod tym artykułem, z którym zgadzam się w stu procentach. Tak jak GKŻ jest i w innych dyscyplinach i organizacjach pozarządowych. Działalność społeczna to amatorstwo, a tu potrzebni są zawodowi menadżerowie, znający się nie tylko na sporcie ale również ma marketingu, prawie i finansach. Niestety aby takich zaangażować potrzebne są pieniądze - i to nie małe. I tu się koło zamyka. Jesteśmy za biedni, by odnieść sukces administracyjny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Mozna amatorstwo jesli jakis poziom reprezentuje i jest robione z oddaniem ..akceptowac ,ale nigdy dzialania na szkode i braku odpowiedzialnosci z tytulu pelnionych funkcji jak to mamy na dzis czynione przez zuzlowych ...decydentow!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.